Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Maya v stredu ma operovali tak je to dva aj pol dna to asi staci a dobre ,ze ju vybrali lebo bolo uz neprijemne dychat ustami a hlavne v noci teraz ked nemam tamponadu je to omnoho prijemnejsie a mozno ju vybrali preto skor ,lebo v pondelok by uz bolo pozde a asi cez vikend by mi ju nikto nevybral.Mam z toho dobry pocit ,ale fakt je velmi skoro nieco hodnotit no hadam sa mi nos uz nezvacsi uz sa moze len zmensit a to ma tesi ,ze bude ta zmena ktoru som chcel .

tchibo

Michael, nehodnot, este je na to rpilis skoro. Ved si 2 dni po opke. Teraz to uz bude omnoho lepsie a aj teplota ti klesne, vsetko pomaly odpuchne ako ti vybrali tu tamponadu. Pri Pc byt mozes, ale nebehala by som.
Co sa tyka hrbolceka, tak aj ja taky mini mam, ale je to len malo vidiet a je to uplne prirodzene. Uz viac ludi mi povedalo, ked som sa priznala, ze mam opku nosa, ze by to v zivote nepovedali.
A ten sterimar ti dost pomoze, len to striekanie je trosku neprijemne, kym zistis, ze ako silno mozes. Tak drzim palce a ver, ze to bude super!!!

Maya_chic

Michael - super, ze si spokojny :)tak rýchlo vybrali tamponadu? lebo vacsinou sa nechava 3 dni, dlahu uz nemas?

Michael86

Tak uz mam vonku aj tamponadu -bolo to dost neprijemne hned ma zaliala krv ,ale uz je super konecne pekne dycham oboma nosnymi dierkami aj ked su v nose urcite este nejake chrasty na ktore si kupim sterimar a snad to bude ok inak spicku nosa mam velmi peknu a celkovo aj nos je mensi no nie velmi zatial je vsetko podla mojich predstav .

Michael86

Teraz vecer je to najhorsie aj teplota aj opuch no dal som si novalgin a paralen tak snad sa podarí zaspat ...Este stale to krvaca a to mi maju zajtra vyberat tamponadu neviem ci nieje skoro hm

Carie

Pobehovat samozrejme mozes, aj sediet za pc. Pokial teda nemas zvysenu teplotu, vtedy by bolo lepsie lezat. Ta hrubsia koza by nemala mat s hrbolom nic spolocne, hrbol odstrane tak, ze zreze kost.

Michael86

Ale treba aj mysliet pozitivne aby sa to dobre zahojilo verim ,ze ten nos bude ovela lepsi ako ten predtym ak to bude tak tak budem naozaj max spokojny

Michael86

A neviem ci budem max spokojny dr . mi povedal ,ze som tam mal nejaku hrubsiu kožu alebo čo tak to mi teraz vrta v hlave ze ci tam mam hrbolcek alebo nejaky nerovný prechod ale povedal aj ,ze sa to u muzov žiada a že ten nos vyzera prirodzene tak asi je tam ten hrbolcek mam sto chuti sa pozriet pod tu fixaciu ,ale to samozrejme nemozem ak tam ma byt hrbolcek bude tam aj v utorok a dovtedy vydrzim

Michael86

Dakujem vam uvidim v utorok ked mi daju dole tu fixaciu inak neviem mam len lezat alebo mozem kludne pobehovat po byte alebo sediet za pc ?Chcem aby sa to co najlepsie zahojilo ...Najhorsie je ked mi treba kychnut zatial sa mi to stalo len 2x no mam vzdy obavy ked to na mna ide aby sa nic neposunulo .