Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Lucia203: To uz 4 operacie mas za sebou, hrozne :( Nezavidim, ja 2 a mam dost :( No ja som bola prvy krat z BB a cestovala som odtial busom na druhy den domov, ale vtedy som mala velmi dobry pooperacny priebeh, ziadna horucka, ziadne bolesti. Akurat tie pohlady ludi, ale zas az tak strasne nekukali. Druhy krat som bola v nemocnici 10 minut peso od domu a zavolala som si odvoz, lebo som sa citila na umretie, horucka, bolesti, krv z nosa, necitila som sa na to, aby som to presla. Ak by si isla do Prahy za dr: Dolezalom, dohodni sa s nim, podla mna on ti umozni u nich na klinike prespavat, ja myslim aj,zeby to malo vyjst lacnejsie ako v hoteli. Tiez tam maju iste nejake izby pre pacientov, no musis sa s nim dohodnut, aby mal jednu na ten cas volnu. Fotky aj po poslednej operacii mam tu: www.biolampa.info

Michael86

Celkovo pekny ludia to maju v zivote lahsie ja nechcem byt najkrajsi na svete chcem vyzerat len normalne preto sa bojim ,ze to nedopadne dobre .

Lucia203

Aj ja.
A ti ludia čo maju pekný nos od prirody to maju v živote lahšie. Aj keď nie finančne alebo rodinne ale určite vyzorovo sa za nos nehambia a riešia ine veci.

Michael86

Nie nie to je taky text okopirovany ,ale citim sa podobne tiez by som uz chcel zacat zit naplno mimo bielych stien :D

Michael86

Bojujem za svetlo aby dopredu ma viedlo, šťastie ma raz stretlo, temno ma nezmietlo, robím všetko preto, aby se mnu to neseklo, z doby mi nepreplo, keď vidím v raji peklo. Ak v okolí to zúri, ve mne sa to všetko búri, túžba po pokoji súri, moje srdce znova horí, pocity prázdnoty sú ve mne ako parazity, svet sa mi zdá zložitý nebezpečný úskalitý. Neostávam dole hovorím to sebe stále, nech sa deje čo sa má, vidíme sa v ďalšom kole. Otužený príbehmi čo stali sa legendami, borím sa prekážkami nedvôverou, nástrahami a po behu dlhom nastáva ten prelom, kedy s nadhladom riešim veci po svojom. Nového dňa predstava inšpiruje, dostáva, na nohy ma stavá, je to čo mi pomáha a zrazu môj príbeh dostáva zmysel, ja žijem môj príbeh, a to som vždy stel, preto každé nové víťaztvo si vyžaduje obetu, organizuj svoje kroky čo zanecháš druhým tu. Nový deň je výzvou i na konci pravdou, zrkadlo tvojich rokov na otázky odpoveďou, zadosťučinenie a z reťazí uvoľnenie, za snahu ocenenie, harmónii nastolenie

Michael86

Musíš cítiť vnútri teplo, keď prejde tebou to svetlo, napätie je silné - temno s nádejou sa stretlo. Roky si bol zvyknutý na tmu, preto teraz ťa to zmietlo, ešte včera si bol nikto, dneska si zas niekto. Teraz už s novou tvárou, teraz už s novou výzvou pozeráš sa dozadu na obdobie čiernych týždňov. Prešiel si cestou strmou plnou tvrdých zlomov, v tieni šedých stromov si hľadal vlastný domov. Každý jeden deň vyzeral vtedy rovnaký, o zmene žádne náznaky, slnko nevyšlo cez mraky. Po ruke nestál nikto kto by spravil zázraky, aj tí, ktorým si veril ťa nehali stúpiť do mláky. Láska v srdci hnevom zavretá pod zámkami, nájsť ju bolo absurdné jak slobodu za mrežami. Svet sa ti javil cudzí pred tvojimi očami, preto nebolo ľahké utiecť pred vlastnými slzami. Všetko bolo Čiernobiele, čas sa nenormálne vliekol, že príde niečo nové toho si sa dávno zriekol. Jak choroba, na ktorú nepomôže žádny z liekov, ostal si plávať bez nádeje svojou čiernou riekou. Prišiel však nový deň, kerý bol plný nových zmien, naplnil dlhý sen, ako sa dostať z kruhu ven. Našiel si nový cieľ, prekročiť starý šedý tieň, zabudnúť a začať žiť naplno mimo bielych stien.

Lucia203

Michael86
možno by ti pomohlo v rozhodovani par fotiek nosov pred a po čo už operoval. Ale neviem či je tu niekto ochotný ti do utorka poslať foto aby si videl jeho pracu a podla toho sa rozhodol.

Michael86

Myslim ,ze je viac orl lekar nez plasticky chirurg .Nech to cita kto chce taky je moj nazor a neverim ,ze to dopadne dobre .Vlastne naco tam potom idem ked neverim ?Presvedcit sa o opaku ?Za taku cenu ,ze to budem mat zle ?Asi sa chcem popalilt na vlastnej kozi alebo som naivny ja uz nevladzem

Michael86

Lucia ani ja presne neviem no ked som doktorovi povedal ,ze bude pridlhý tak na to povedal ,ze podvihneme spicku o 2mm viacej nie...Je to uz na nervy ked neviem co ma caka ani predstavu nemam ako to chce urobit a aky bude vysledny efekt no tuším ,ze nos bude aj tak dlhý a hrbolatý a este k tomu aj do strany po tom co je tu pisane by som bol ojedinely pripad ak by to u mna dopadlo uplne dobre a tolko stastia zase nemam.Je to tak so mnou ,ze o 3 dni mam na ktoru nechcem ist vlastne chcem ,ale radsej inam o peniaze mi momentalne nejde je to na celý zivot tak mozem kaslat na nejakych par stovak navyse no rozdiel moze byt velmi velky ...Jednou vetou povedane bojim sa ist k dr.Kovacovi po tom vsetkom co som sa docital mam strach a obavy .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk