Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

silviklh

Asdfka ja so mbola u dr.Črvena,max spokojnost,i ked som nemala zly nos, ale robi lmi aj inu upravu,aj s tou so mmax,spokojna! vidno,ze si da zalezat,naozaj.

Lucia203

Michael86 lenže len podvihnutim špičky sa nos neskracuje, pretože niekto ma svoj nos dvihnuty dosť už pred operáciou ale dlhy a to im potom asi len odrežu z preapžky v špičke (si myslim) a tým sa asi skrati. Aj na tom videu od dr Doležala z Prahy je vidno že jej ho skratil a nie len podvihnutim špičky. Neviem ako sa to robi ale myslim si že sa odreže z prepažky v špičke a aj sa odreže z chrupaviek v špičke.

Michael86

Aj som povedal ,ze potom ten nos bude vyzerat dlhy a on ,ze ok tak podvihneme spicku o 2 mm co sa mi zdá tak malo ,ze to nebude mat ziadny efekt mozno preto nechce viac dvihat aby nebolo vidno prepazku co bude robit ak by nahodou isla do kriva

Lucia203

Silviklh to chirurgovi čo ma operoval ak nepovieš že chceš skrariť tak by ti ho nechal hlhý aj keby bol po zem :-). Ak mu nepovieš že chceš nos aj vyrovnať spredu samozrejme ti ho necha nakrivo. Takže si mala štastie a dr Červeň je vidno že je dobrý odbornik.

Michael86

Silvikhl:Malo by to tak byt ,ze ked sa odstrani hrbol musi sa urobit aj zmena inde cize skratit ten nos no u dr,Kovaca som nemal taky pocit ,ze by chcel nieco skracovat on robí prirodzene nosy no asi az take ,ze si nevsimnes ani zmenu ja proste nechcem dlhy spatný nos ktorý mi este aj opticky predlzuje tvar chcem zmenu .

silviklh

Michale, dlhy nos?vsak on tiho hadam automaticky skrati..mne moj operater spravi laj veci,ktore sme sa ani nerozpravali,hoci som ich chcela spravit,ale prislo mi to,ze ziadam vela a on to urobil sam od seba

Lucia203

Carie
ja by som sa asi dotrepala za dr Doležalom do Prahy aj autobusom z ASMN, odtial idu autobusy tušim aj do Prahy a našetrila by som si peniaze aj na prespanie v hotely aspoň kým by mi dal dolu dlahu. Neviem čo taký hotel stoji ale za to čo som už zaplatila a čo budem zase platiť určite by ma to vyšlo menej ako už všetko dokopy. Veď len za taxi som dala už okolo 400 - 450 eur dokopy pri všetkých operáciach. Vždy ma ten odvoz stal na preväzy a späť a to 2x za jednu operáciu vyše 100 eur spolu. A to som mala 4 operácie a nikdy ma nemal kto odviezť ani na preväzy. A ak som sa chcela vyhnuť čudným pohladom ludi musela som isť taxikom.
Takže spolu aj s poslednou operáciou taxikmi ma vyjde operácia nosa už na 2800 eur. A tom ešte neratala vždy menšiu vyplatu kvôli PN.
Carie musim isť na sukromnu kliniku lebo v štatnej ma nikto nebude operovať, je to naročnejšie už a chirurg v štatnej klinike by to tam cez poisťovňu mal malo zaplatene. Preto sa nikomu do naročných operácii tam nechce a pritom mi mohla aspoň operáciu prepažky hradiť poisťovňa :-(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk