Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Pred op by sa nemalo fajcit a ja fajcim jednu od druhej také mam uz nervy bojim sa vysledku ja chcem mat normalny pekny nos nie tam odfaklené tam do strany a na nose hrbolcek a hlavne taky isty dlhy nos ako predtym a nesumerna spicka atd ani ja by som nemal pozerat take videa kde je ten nos uzasny lebo o to budem viac sklamany

Asdfka

zdenka:

nezamyslela chcela som ist, len 1x ma polozila nadcha a 2x som skoncila par hodin pred operaciou na pohotovosti.
Neviem ci to bolo nejake varovanie alebo co, ale nemam uz chut ist na ziadnu operaciu :/.
Inak nenapises mi mail? asdfka@azet.sk
rada by som s tebou poekcala

Michael86

Ja vobec nemam pocit ,ze idem k plastickemu chirurgovi ktorý mi urobí pekny nos mam z toho taky pocit ,ze idem si dat odstranit hrbol napravit prepazku no stale budem mat svoj dlhy nepekny nos a este k tomu aj vela riskujem ,ze to vobec nedopadne dobre a nakoniec budem mat hrbol odfaklení no nos pojde do strany ,alebo bude vyzerat proste zle nechapem sa sa to vo mne prieci no aj tak do toho idem kebyze mam vela penazí bolo by jedno kde by som byval isiel by som k dr.Mestakovi je fakt potrebne aby clovek isiel na opku s doverou a bez strachu ktory je aj tak prirodzeny no umocní sa ked ste si nie istý svojou volbou .

Michael86

Silvikhl no ja mam tych chybiciek viac myslim ,ze tou operaciou nosa velmi neopekniem akurat dufam ,ze z profilu budem vyzerat lepsie a hlavne sa lepsie citit .

silviklh

Michale86,super :-) drzim ti palce.ja som mala sice len malililinku upravu,ale aj tak sa citim omnoho lepsie,uz nemam chybicku :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk