Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

sabina1205

Lucia203 a Carie,
ja som bola na OP v Antolskej u Doc. Doležala a robil mi prepážku a aj estetickú úpravu. Ako písal aj Peter, nie je 100% dokonalosť, ale určite lepšie ako pôvodne.
Lucia, poslala som ti na mail aj foto. Držím palce všetkým, ktorý sa rozhodli podstúpiť túto OP, aby ste natrafili na toho správneho chirurga, aj keď nie vždy je to len o chirurgovi, ale aj o šťastí a hojení..

Asdfka

A este jedna otazka:

Kolko dni ste boli opuchnute a mali ste modriny??? Jooj uz aby som to mala za sebou :)
Dakujem :)

Michael86

Neviete nahodou ako lamu znovu ten nos pri operacii ?Akym sposobom ?Tiez toho mam dost precitane no s tymto som sa este nestretol a znie to dost drasticky taktiez v tomto fore je pisane ,ze s operaciou v BB (orl) boli spokojný len tí pacienti co si nenechali znovu rozbit nos a naopak tí co si ho dali rozbit lutovali ,ze si nedali operovat len makku cast je to pisane okolo 100 -125 strany v minulosti (dost odstrasujuce )...Rad by som vedel ako dopadli Baby (S1M ,hoope) ta dokonca pisala ,ze je to horsie ako pred operaciou ...

renca212

Tak ako to tu citam aj starsie prispevky som si presla vazne pochybujem o tom ci ta esteticka operacia nosa prinasa viacej radosti ako slz .Tiez som o tom uvazovala no myslela som si ze pojdem na operaciu a vec bude vybavena,netusila som ze az taketo kompikacie a rozne pribehy to prinasa ale je mozne ze sem prispievaju len nespokojny pacienti ze ti ktorym sa to podarili si ziju spokojne a su radi ze to podstupili ja neviem citala som toho vela a nenatrafila som ani na jeden spokojny pripad ze by sa to podarilo bez komplikacii skoda ten nos je velmi komplikovana operacia treba sa s tym zmierit a zit s tym aky sme

Lucia203

Carie aj mne je to ľúto že som takto dopadla vlastne vinou chirurga, ktorý robi svoje povolanie asi omylom a len pre peniaze ak nie je schopný sa s pacientom porozpravať pred reoperáciou a prebratť čo trteba na nose praviť. Choval sa vždy ako male decko ktore uteka pred problemom a nemala som nikdy normalnu šancu mu to vysvetliť čo mi najviac vadi, bola som rada ak si ma mna našiel aspoň 3 minuty času. Ale ak šlo o peniaze pri prvej op. tak mal čas aj hodinu.

Asdfka

Maya:

no som ok, snad sa mi dovtedy nic nestane a nebrala som atb, jedno stastie, ze to bola len nadcha...

Ozvem sa urcite ak to prezijem :)

Maya_chic

asfka-super, vsak to uz o 3 dni! uz si okej? brala si atb? budem ti drzat palce :) potom sa ozvi a neboj sa, strach je prirodzeny, o chvilu budes stastna s novým nosom, ach zavidim v dobrom ;)

Carie

Lucia203: Tak to ma mrzi ze ta tak dogabali :( Niektori si fakt nezasluzia byt doktormi. Verim, ze najdes doktora, ktory ti to konecne urobi dobre. Na Antolskej mna dali hned do prvej izby, kde sme boli 3, dalej som ani nebola, ale co som len tak letmo videla, odhadujem, ze tam bolo asi 15 izieb? Teraz neviem ci boli nejake aj na druhej strane za jedalnou, to by bolo este viac, fakt som tam vzadu vobec ani nebola. Ja som dneska stvrty den po opke, citim sa furt zle, furt mam teplotu okolo 37,5-37,7, no ak mi to do pondelka neprejde idem na kontrolu.