Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ja si idem dat infuziu tiez teraz v podobe ca pol litra hrušky na dobru noc to je najlepsia medicina bohvie kolko dní potiahnem dufam ,ze skapem

Michael86

Inak sa mi nevidí ani ten na tej antolskej taketo horucky a pod to bude nejaký kanibal asi ja mu dam horucky so mna bude mat on horucky nie ja z neho

Michael86

A neobúvaj sa do mna ty mi asi neveríš ?No raz sa prekvaypíš kokot neser ma tak isto nech ma nejebu tzv chirurgovia ked uz ich mama takto volat pozri do akých sraciek ma dostali tie ich pofiderne vykony no bohu prisaham nech si davaju velky pozor koho idu reazt ,lebo ja to tak nenecham darmo ,ze on je bohatý a ma pravnikov atd

Carie

Teraz jak mi robil ten nos, tak v den, ked som odchadzala sa im tam nahrnula kopa novych pacientov, dokonca z toho boli taki zchaoseni, ze dali infuziu pacientke o dve postele dalej jak mali

Carie

Lucia: hej s horuckou ma pustili, akurat mi dali liek na jej znizenie. No v tejto nemocnici je to ale normalne, tam mi operovali aj slepak a tiez ma na druhy den vyhodili, hoci som nemohla takmer ani chodit, mala som take bolesti, ze som len tak prikrecene mohla s velkymi problemami chodit. Rano na druhy den po operacii ked som potrebovala na zachod ani misu mi nedali, hoci ja som nevladala ani vstat, upratovacka ma nejak vytiahla z postele a ja som doslova stvornozky v bolestiach sa odsuchala na zachod. Ze musim si zvykat a zacat sa hned hybat.

Lucia203

Carie teba nechali z nemocnice odisť s horučkou? Ak ano tak podla mn aby si mala vtedy ešte zostať v nemocnici kým ti neklesne. V Ružinove je aspoň jedna vyhoda že vas domou nepustia ani pri zvýšenej teplote. Až potom keď budete úplne bez horučky. Lebo jednej spolubývajucej davali z ucha štep na lice a bola v nemocnici už vyše týždna a hlavne preto, že mala stale zvyšenú teplotu. Je to vyhoda v týchto štatnych nemocniciach že vam hradi poisťovna to ubytovanie kolko treba. A si predstavte že budu problemy ako napr horučka na sukromnej klinike, to buť pôjdete domou na druhý deň ako bolo slubene ale aj s horučkou alebo si priplatite za každu noc navyše minim, 70-100 eur.