Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Katie 82

gossip_girl

no ano vsetko som vnimala aj lamanie, aj to bol myslim vtedy neprijemne, ale uz si to moc nepamatam, dali mi nejaku naladovku, nebolo to vsak horsie ako tie injekcie na zaciatku a dychanie ustami :-). ale zalezi ako mas ten hrbol, mne to inak neslo len lamanim, bola som na viacerich konzultaciach. ale napriklad hojenie prvy krat som nemusela dat ani 1 tabletku proti bolesti, a teraz to uz bolelo...

Katie 82

gossip_girl

no ano vsetko som vnimala aj lamanie, aj to bol myslim vtedy neprijemne, ale uz si to moc nepamatam, dali mi nejaku naladovku, nebolo to vsak horsie ako tie injekcie na zaciatku a dychanie ustami :-). ale zalezi ako mas ten hrbol, mne to inak neslo len lamanim, bola som na viacerich konzultaciach. ale napriklad hojenie prvy krat som nemusela dat ani 1 tabletku proti bolesti, a teraz to uz bolelo...

Aisa

Gossip_girl
ano možno to bolo štastie že si k nemu neišla a je to osud že to u teba dopadlo takto inak. Možno by si mala problem a možno nie ktorý by si potom musela riešiť u ineho chirurga.

gossip_girl

Aisa,
musim ti povedat, ze ja som mala ist k Hajekovi a to na doporucenie, nastastie niekto hore nadomnou stal a stalo sa to co sa stalo, ze som k nemu nesla.

A ta znama preco nebola spokojna?

A tebe to Palencar nezlepsil, ze musis ist zas?

Aisa

Gossip_girl ano ten prvy chirurg mi nos pokazil. Ale inak v tom ružinove je malo dobrých odbornikov čo som si prečitala postupne. Napr jedna znama bola u dr Hajeka a ten bol vraj dosť arogantny ak chcela niečo opraviť a plakala až domov keď šla od neho ho požiadať o opravu. Nechapem ako môže niekto robiť taketo operácie ak nechape pacienta aj keď si už za reoperáciu neplati nema pravo sa chovať arogantne a stale už nemať čas. A navyše vraj si nevola pacientov už na kontrolu po odstraneni dlahy a s tým by mal ratať že skôr či neskôr k nemu niekto pride s nejakým problemom ak mu to už nikto nema možnosť povedať pri kontrole. Tak toto sa mi nepači.

gossip_girl

Katie 82,

to fakt ti lamal? ach jaj, vsak to si musela pocut tie zvuky :) No ja som bola v 18 a vzdy som si to predstavovala tak, ze vsak mi to len zoskrabu. No a najprv som mala ist k uplne inemu, ten mi ho chcel lamat, nastastie sa mi aj 3x zrusila op u neho a potom som sla k dr. Palencarovi zaco dakujem a len mi zoskrabal :)

Vies vtedy som si nic takto necitala a bola som uplne kludna, lebo ked nieco clovek tak chce jak vtedy ja to, ani sa neboji. To tieto fora nutia cloveka sa bat a premylat, na druhej strane aspon si clovek vie vybrat chirurga, nastastie mne to vtedy zariadil osud.

A inak teraz sa uz bojim aj ja, ako si to zvladla? zas tie injekcie do tvare? to bolo najhorsie na svete, vsetko potom krasa :)

gossip_girl

Aisa,
no ja som sa uplne zlakla, pretoze mi to na dr. Palencara vobec nesedelo. Som tazko zaspavala teda:)

A to minaroviech ti tak dokazil nos?myslim tu prepazku? a bola si v lokalke? a nechapem ze viac ti zoskrabal alebo ako? Ja keby som bola doktor tak sa v zivote tak nespravam k pacientom, vsak reci sa siria a reputacia je reputacia.

Je mi to luto fakt, viem ako to je a hlavne co to spravi so psychikou. To je zvlastne ze ti ani ta druha op nepomohla..