Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

lucka_

Ahojte, rada by som sa spýtala na vaše skúsenosti s operáciou nosa,,,dobré aj zlé, kde a ktorý lekár vám operáciu robil. Ďakujem

Katie 82

gossip_girl

no na mna je tiez vzdy mily. A hlavne ma vela kontrol po operacii.
no ta 2 op, mne trochu spadla spicka, ale nejako mi to nevadilo, on povedal ze ci chcem aby mi to opravil tak som povedala ze ano. lamal mi kosti pre to, ze som mala asi vacsi hrbol, nestacilo zoskrabat :-). ano robil mi obidve OP v lokalke, a na tu 2. som sa strasne bala.

Michael86

Bibko:
To video je na youtube das youtube.com a do hladania napises Mudr Tomas Dolezal mne to hned najde su tam tri videa od neho co sa tyka nosu a na konci vysvetluje ako treba ten nos masirovat po opke ak by ti to nechcelo najst tak skus zadat do vyhladavaca "plasticka operace nosu Mudr Tomas Dolezal"

gossip_girl

katie,
aha teraz som si vsimla, ze uz si napisala kedy si bola :) a po tej prvej ti co ostalo? ze si isla na druhu?

Mne to nejde stale do hlavy, ze by bol na Aise nejak arogantny, vsak on je uplne mily a neviem co sa mohlo stat, ked to tak dopadlo :(

gossip_girl

Katie,

preco ti lamal kosti? a to ti robil v lokalke? mna operoval v lokalke, ale len odstranoval hrbolcek ako keby takym zoskrabovanim, nic mi nelamal. A to preco sa musi brat z chrupavky? a kedy si bola operovana?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk