Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

gossip_girl

katie,
aha teraz som si vsimla, ze uz si napisala kedy si bola :) a po tej prvej ti co ostalo? ze si isla na druhu?

Mne to nejde stale do hlavy, ze by bol na Aise nejak arogantny, vsak on je uplne mily a neviem co sa mohlo stat, ked to tak dopadlo :(

gossip_girl

Katie,

preco ti lamal kosti? a to ti robil v lokalke? mna operoval v lokalke, ale len odstranoval hrbolcek ako keby takym zoskrabovanim, nic mi nelamal. A to preco sa musi brat z chrupavky? a kedy si bola operovana?

Katie 82

gossip_girl

jaj a prvy krat mi odstranoval hrbolcek, lamal kosti a zmensoval trochu spicku. ten druhy krat vraj len vystrihal jazvy a zobral trochu z chrupavky, ale ako vravim, nic nevidim.

Katie 82

gossip_girl
ahoj, ja som bola pred viac nez rokom a na oprave pred 2 mesiacmi. aj ked oprava podla mna nemala ziaden efekt :-) aspon teda ziadnu zmenu nevidim, len je to este opuchnute a take tuhe. tak ale minule sa do tiez tvarovalo cca ten rok.

gossip_girl

Katie 82,
ahoj, kedy ta pan dr. operoval? a co ti vlastne robil? Ja uz som z toho uplne zmatena zo vsetkeho, ale ja si myslim, ze kazdy chirurg nie je 100 % a zvlast pri nose, to je taka vec co ja viem, ked som ja bola pred x rokmi tak som bola hotova ake je to super, bolo to urcite lepsie, nechapala som len jak baby v posilke hovorili, ze boli raz a idu zas, ze to je normalne, ale tak ta jedna mala ovela horsi ako ja, ja ho mam malinky aj spicku mi robil, co som ho neziadala, ale videl, ze ked mi dal dole kosticku tak by som mala taky krumplik, tak mi to spravil, len teraz po tych rokoch si stale viac vsimam, ze na pravej strane mam taky vybezok ked si aj prejdem a je to aj niekedy vidno a rozmyslam, ze pojdem nato, ale zas som nejaka z toho divna.

Katie 82

Aisa

ahoj, ja napriklad som bola s DR. Palencarom spokojna. opravu nosa mi napr. navrhol sam. Ale zas pravda je ze mi nerobil prepazku, iba cisto estetiku, takze to neviem posudit. Nehovorim ze nos je na 100 percent podla mojich predstav ale je ok. ako to myslis ze je vlnovkavy zboku? nadotyk, ci napohlad?

Aisa

Gossip_girl
veď mne to už aj tak môže byť jedno ak k nemu už nepôjdem. Operoval ma dr Palenčar. škoda no u mna sa to trochu nepodarilo inak on nie je zlý ale jednoducho nie u každeho sa operácia podarí.