Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Aisa

Bibko
ak chodiš do prace dava sa aj na tuto diagnozu PN. Ja som vždy mala PN, lebo vtedy keď sme mali dovolenku tak zase sa to nedalo naplanovať s ich volnym terminom + menzes. Ale väčšinou ak my mame v praci dovolenku tak maju dovolenky aj na klinikach takže sa to nedalo inak zorgannizovať iba isť na PN. Chirurg mi dal diagnozu vybočemna prepažka a PN som mala bez problemov. Aj lekarka mi pri dalšich op. dala diagnozu prepažka a hotovo.

Asdfka

Bibko:

neviem ako sa mam preliecit, ked uz mam aj teplotu 38 :/:(..
prelozia mi termin najmenej o 2 tyzdne ach boze :(((

Aisa

Bibko
ja to vravim podla seba o tom že ak som sa pozrela do zrkadla tam v ambulancii tak by mi bolo strašne blbe niečo kritizovať a hlavne po tom ako mi chirug prvy povedal ak mi to odlepil že dobrý je, pekný... a pozrela som sa do zrkadla a ak by som niečo videla čo sa mi nepači nemala by som odvahu mu to povedať. Až doma som všetko zbadala. Idem na opravu k dr Kovačovi v sept. mam aj problem s dýchanim

Bibko

Aisa, bola som na konzultacii aj v Ruzinove, povodne som sa chcela dat operovat tam ale ti ma fakt nepresvedcili. A pracuje tam jedna suseda, takze som dala od ORL radsej ruky prec. Ked ma kresli ten doktor, tak som mu povedla ze chcem nos zuzit. Ta kost, co mi tam vycnievala tam ale stale je, pochybujem ze je to tak opuchnute, inak by to predsa nebolo take tvrde. A presne mas pravdu, urcite nebudem mat slov, ked sa na seba pozriem, ved sa vlastne ani nespoznam, takze este mu povedat nejaku kritiku? no neviem, ale iste je to, ze pokial to fakt bude take ako predtym, tak mu nieco k tomu poviem. Ty ides na tu reoperaciu, a kedy? mas aj problem s dychanim? necitam tu celu diskusiu, tak presne neviem..

Michael86

Ja som bol dnes na konzultacii a rozhodol som sa ,ze podstupim ten zakrok uz mam aj konkretny termin opky no upozornil ma ,ze tam moze este ostat maly hrbolcek ktory moze vzniknut pri hojeni.Presvedcili ma slová ,ze sa musí stat velká katastrofa,aby to bolo horsie ako je teraz tak dufam ,ze sa nestane a dopadne to dobre .Idem k orl lekarovi bude mi napravat aj prepazku no zlakol som sa toho ,ze mi nos bude musiet este znovu lamat ,ale to je asi bezný postup.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk