Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Jahoda_

Lucia2
veď skus za opýtanie nič nedaš a ak by ťa odmietol pravdepodobne aj ano tak pôjdeš inam. Malokomu sa chce po sebe niečo opraviť, je im to trapne kvôli sestričkam že tam pride niekto na opravu :-)

Lucia2

Ahojte boli ste prosim niekto na operácii u dr Doležala? Ake mate skusenosti ak treba spraviť nejaku opravu? Ako sa chova...? Ja som bola u neho na operácii a nemôžem na neho povedať nič zle ako na človeka ale mi vadi že mam nos navrchu trošku hrboľatý a chcela by som to zbrusiť, len nejako nemam odvahu isť za nim a povedať mu to asi by ma odmietol s nejakým vysvetlenim že je to dobre, však?

peter25

sama si ty nic nevyberaj, to ma spravit chirurg. A navyse je to celkom slusna bolest rezava, neviem ci mas sklony k masochizmu. A Michal, uz nespekuluj, mozem ti zarucit, ze ked sa po operacii postavis ku zrkadlu, najdes nerovnost aj tak. Je to proste klasicka nesumernost kazdej jednej tvare, a navyse to nieje len tak, urcite to vsak bude lepsie ako teraz. A co sa tyka Kovaca, aspon je to chirurg, co ti rovno povie, co sa da a co nie.

Michael86

Katie 82 dakujem za odpoved ak to bude zmena k lepsiemu urcite si na to lahko zvyknem,ale nerad by som mal iný nos ako terajsi u mna sa jedna len o hrbol po uraze ktorý je viditelny z profilu nebyt toho hrbolu tak som spokojny a netrapila by ma nesumerna spicka a trochu kriva prepazka bojim sa ,ze ked sa s tým chirurg pohrá vysledny efekt bude umely a neprirodzeny a celkovo sa nebude ten nos hodit k mojej tvari ,ale to snad preberiem na konzultacii len zase je otazne aj to ci to tak bude aj po operacii lebo reci sa hovoria a chlieb sa je ...

Katie 82

Michael86: ja neviem, podla mna je vzdy ten nos lepsi, ved ti chirurgovia vedia co robia.
Len sa na to musis pozerat realisticky, a nie na nom potom hladat aj tie najmensie chybicky. napr ja by som si tiez vedela predstavit, ze by bol este trochu mensi ale som spokojna, lebo ked to porovnam s povodnym tak je to ovela lepsie. Len musis ratat s tym ze je to zmena (z profilu aj zpredu), mozno na to si potom clovek trochu dlhsie zvyka...

Michael86

Nesnivam nechcem mat nos (aj ked by som chcel ) uplne dokonalý presne to potrebujem aby bol lepsi ako pred op neviem nech sa ozve niekto kto ma nos po op este horsie nez pretým ,mozno sa tu stazuju len ludai co cakali zázraky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk