Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Jahoda_

:-D teda chcela som napísať či IBA ty si u neho bola alebo aj niekto znamy? Ja popleta :-). Ja som tiež o nom rozmýšlala ale nakoniec som šla na plasticku chirurgiu a musijm isť na opravu na ORL ale pôjdem dr Kovačovi lebo sa mi ťažko dýcha na jednu nosnu dierku.

Jahoda_

Lucia2
veď skus za opýtanie nič nedaš a ak by ťa odmietol pravdepodobne aj ano tak pôjdeš inam. Malokomu sa chce po sebe niečo opraviť, je im to trapne kvôli sestričkam že tam pride niekto na opravu :-)

Lucia2

Ahojte boli ste prosim niekto na operácii u dr Doležala? Ake mate skusenosti ak treba spraviť nejaku opravu? Ako sa chova...? Ja som bola u neho na operácii a nemôžem na neho povedať nič zle ako na človeka ale mi vadi že mam nos navrchu trošku hrboľatý a chcela by som to zbrusiť, len nejako nemam odvahu isť za nim a povedať mu to asi by ma odmietol s nejakým vysvetlenim že je to dobre, však?

peter25

sama si ty nic nevyberaj, to ma spravit chirurg. A navyse je to celkom slusna bolest rezava, neviem ci mas sklony k masochizmu. A Michal, uz nespekuluj, mozem ti zarucit, ze ked sa po operacii postavis ku zrkadlu, najdes nerovnost aj tak. Je to proste klasicka nesumernost kazdej jednej tvare, a navyse to nieje len tak, urcite to vsak bude lepsie ako teraz. A co sa tyka Kovaca, aspon je to chirurg, co ti rovno povie, co sa da a co nie.

Michael86

Katie 82 dakujem za odpoved ak to bude zmena k lepsiemu urcite si na to lahko zvyknem,ale nerad by som mal iný nos ako terajsi u mna sa jedna len o hrbol po uraze ktorý je viditelny z profilu nebyt toho hrbolu tak som spokojny a netrapila by ma nesumerna spicka a trochu kriva prepazka bojim sa ,ze ked sa s tým chirurg pohrá vysledny efekt bude umely a neprirodzeny a celkovo sa nebude ten nos hodit k mojej tvari ,ale to snad preberiem na konzultacii len zase je otazne aj to ci to tak bude aj po operacii lebo reci sa hovoria a chlieb sa je ...