Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

maru1

Michael86

Vidis, to znie hned lepsie:) Ak chces napis mi mail, na predoslej stranke som pisala adresu. Nieco ma napadlo.

sabina1205

tchibo, nemohla by si mi prosim poslat foto pred a po? Chcela by som vidiet, ake nosteky robi Dr. Kovac. Dakujem
moj mail: eeevitka@gmail.com

Michael86

Tchibo dakujem pekne za odpoved a ak sa este smiem opytat o aký zakrok islo u teba ?Tvrda alebo makka cast nosa ?

tchibo

Michael, to neviem povedat presne, lebo ja som sa objednavala az skoro 4-5mes po konzultacii z osobnych dovodov. Ale myslim, ze do tych 2 mesiacov je to realne.
Mne reopku (vyslovene opat otvarat nos a nieco vyditelne dobrusovat atd.) nerobil, po pol roku mi len upravil zvnutra nosnu dierku, lebo mi tam vyskocila chrupka (co som ani netusila, ale on to videl a upozornil ma na to) a jazvu som mala dost hrubu a zle sa mi potom trosku tou dierkou dychalo. Ale to myslim, ze dopadlo dobre,moj problem sa vyriesil. Ale este len s tym pojdem na kontrolu.

Michael86

Ivka urcite by ma to stvalo a mal by som z toho zlý pocit tak ako aj ty mas skoda,ze si natrafila prave na takeho arogantneho ..... ani neviem co radsej skoda ,ze my sme v takej pozícii ked operacia nedopadne dobre, nevieme sa nejako branit viem si predstavit ten neprijemny pocit ked sa clovek domaha toho za co si zaplatil a dr je arogantny a drzí určite by ma vytočilo aj to ze do spravy pise to co vobec nerobil neviem co by som urobil to by som bol asi nevyspytatelny mna teší len to ,ze u mna to horsie asi ani nemoze byt takze nemam co stratit chirurgovi pre istotu opisem vsetky nedostatky nosu a uvidim co navrhne bude to isto narocna operacia kedze je tych nedostatkov viac iba teraz po uraze ako som si zacal vsimat len nos som zistil ,ze mam aj krivu prepazku + nesumernu spičku

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk