Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Iva_

A šak čo asi sa nema kto sťažovať okrem nas par čo sme tu a všetci su s operáciou spokojný alebo su všetci taký znechutený z chirurga ako ja a nemaju naladu to sem ani napísať.

Michael86

A zase tu je ticho každý len pozerá na koláč vdačne a čaká ,že kto si z neho načne :)bože kam to speje ked ludia sú aj cez písmenká už arogantny a hanblivý :)

maru1

Michael86

Vidis, to znie hned lepsie:) Ak chces napis mi mail, na predoslej stranke som pisala adresu. Nieco ma napadlo.

sabina1205

tchibo, nemohla by si mi prosim poslat foto pred a po? Chcela by som vidiet, ake nosteky robi Dr. Kovac. Dakujem
moj mail: eeevitka@gmail.com

Michael86

Tchibo dakujem pekne za odpoved a ak sa este smiem opytat o aký zakrok islo u teba ?Tvrda alebo makka cast nosa ?

tchibo

Michael, to neviem povedat presne, lebo ja som sa objednavala az skoro 4-5mes po konzultacii z osobnych dovodov. Ale myslim, ze do tych 2 mesiacov je to realne.
Mne reopku (vyslovene opat otvarat nos a nieco vyditelne dobrusovat atd.) nerobil, po pol roku mi len upravil zvnutra nosnu dierku, lebo mi tam vyskocila chrupka (co som ani netusila, ale on to videl a upozornil ma na to) a jazvu som mala dost hrubu a zle sa mi potom trosku tou dierkou dychalo. Ale to myslim, ze dopadlo dobre,moj problem sa vyriesil. Ale este len s tym pojdem na kontrolu.