Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Vcera som mal 100e nie ze by som ich odlozil aspon na konzultaciu na prvy krok no nie ja bum ich do automatu chcel som vyhrat na operaciu no nedopadlo to dobre

Michael86

Ja mam skutocne problemy s nosom snazim sa ten hrbol nejako tlakovymi masazami zmensit no je to na nic ani preliepanie paskou nepomaha uz ma napada len jedno ...kladivo....

Shark

zaujimalo by ma kolko z prispievatelov pracuje pre plastickych chirurgov, niektore prispevky su zrejmou reklamou urciych zariadeni... vsetkym takymto namotavacom by som doprial mat tie skutocne problemy, ani by ich nenapadlo sa sem prihlasit.
takze zdravim vsetky sestricky, asistentky a recepcne - dohadzovacky :)))

Oriesok_

Kaili
:-DDDDDDDDD ja už som mala skoro vypísaný papier na psychiatriu od chirurga. Nie som blba nos sa mi vratil do strany naspäť, bolo to vidno hneď po operácii a neskôr už uplne. Buduci týždeň idem na konzultaciu inam a ak to vidi moja rodina, lekarka, kamaratka a na fotkach, len chirurg sa robí slepý tak serem na neho nie je jediný na svete.

Kaili

Ja veľmi, veľmi ľutujem že som neišla hneď na operáciu nosa k dr. Trškovi. nedavno mi robil inu operáciu (nie nos) a ten pristup sa neda porovnať s tým dr. čo mi robil nos. je to milý, veselý, fešak človek :-). K Trškovi mam prisť po tejto operácii čo mi robil aj na KONTOLU !!! :-) to som nečakala tiež som si myslela že ho už nebude zaujimať ako vyzera vysledok neskôr. A môj nos v poriadku po prvom chirurgovi nemam, tiež žiadna kontrola už a škoda že sa to neda všetko vratiť, žeby som šla na operáciu hneď k Trškovi, a aj keď by sa operácia u neho nepodarila lebo tiež nie je boh určite by nemal take arogantne správanie ako prvy chirurg a čo je hlavne on robi kontrolu nenecha pacienta odisť po odstraneni dlahy a viacej sa nezaujima čo sa bude s nosom diať ako som to zažila pri operácii nosa :-(((
Kto sa chystate na operáciu opýtajte sa chirurga ako je to s kontrolami aspoň jedna - po mesiaci alebo po troch... alebo sa musite sami prísť prosiť o opravu, je možne že vam potom vynada ak pridete sami s problemom.

Michael86

A ked pomyslam na smrt tak nie len kvoli nosu cely moj zivot je na houby,ale za to si mozem sam casto pijem a to ma ničí zapijam nestastie v chlaste to je to najhorsie co clovek moze urobit ...Darmo skoda reci som strateny pripad

Michael86

Dakujem Deria ved snazim sa mysliet pozitivne sem tam prezivam aj take obdobia ze mi nevadi ten nos mam ho na haku nech je aky je asi to tak ma byt a nic to nezmeni kazdy si nesieme nejake to svoje bremeno nemoze byt vsetko idealne aspon v mojom zivote nie ...A akoby som si to sam privolaval ze ked myslim stale ze ten nos mi vidno velmi tak to aj tak je no evidentne je krivý ako vlnovka radsej sa nefotim nekamerujem atd vyhybam sa tymto veciam a pomaly uz aj novej spolocnosti tí co ma poznaju akoby boli uz zvyknuty a nebije im to tak do oci obrazne povedane

Shark

jajka555
co by ma zaujimalo? ako je to s tou chrupavkou, ona berie vyzivu z okoliteho tkaniva? na ako dlho je takeho riesenie? niekde som cital, ze tieto stepy sa mozu aj uplne vstrebat... je to nejako viditelne, ze je tam nieco vlozene?
inak drzim palce, nech ti to dopadne dobre :)

Deria

@Michael86,
no konecne mudre slovo! Presne tak, zaoberaj sa radsej tym, ako si zistit dobreho chirurga, tu na fore mas tiez moznosti a nie pomyslat na smrt! Ja ta chapem, ze je to deprimujuce, tiez som s tym mala kedysi problemy a chcela som mensi nos ale dnes som rada, ze som si to nedala urobit. Ale ak je to u teba take zle ako pises, tak treba urobit vsetko preto, aby si si ten nos dal operovat a nie rozmyslat nad smrtou! Moja kamoska mala velky, orli nos a napadnikov mala naozaj dost, lebo inac bola pekna a pritazliva ale tiez kvoli tomu nosu psychicky trpela, tak sa dala operovat. Uz roky je stastna, ma pekny nos a konecne sa netrapi.
Hlavu hore!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk