Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Isto je na just komplikovane zlomený spicka je divná a asi aj prepazka je krivá no to by mi nevadilo hlavne nech zmizne ten hrbol co som ja striga more jaj uz končím prepácte no pomohlo mi ked sa niekde aspon vypíšem kedze real to nechcem a ani nemam s kým tak preberat ani vonku uz necchem chodit a ked idem tak sa musim opit aby som sa citil ako tak dobre je to hrozne a je to kvoli nosu znicil mi zdravie zivot vztahy proste niesom to ja som zly arogantny bez chuti do zivota kym je takyto je to uz aj psychicke samozrejme aspon mate zivý priklad kam to az moze dojst ked sa clovek zacne sam nicit a stracat nadej a jedno je iste ked clovek pozitívne nemyslí nic dobre ho nečaká no nič az take som nespravil aby si ma on takto poznacil do konca zivota radsej ma ber do hrobu nech ma do rana šlak trafý ty hajzel (osud )

Michael86

Ak by sa opka podarila a zmenila mi terajší stav to by bol extrem aspon nech to je o niečo lepsie bože ja si uz neverím kym mam ten prasivý nos sakra radsej chcem skapat nez s tym zit a byt za druhú ligu a robí to nos isto ano aspon mne so mnou ...To tu zatapetujem nechtiac no aspon verte ze mam s tym vazby problem snazim sa ho riesit no bojim sa ze taky nos ako mam ja uz nespraví nikto

Michael86

Mam horší nos nez vojnový veteráni nez ktokolvek inak pekne modre oci a td len krivý nos ala baba jaga s profilu a z kazdej strany inak bez moznosti nápravy prirodzenej ma porazí uz som proste druha trieda ked som mal nos v poriadku mal som kocky no teraz sa citim ako uplna nula nosatá mozem byt akykolvek gantleman alebo co furt budem len nosatý kamarat lebo tiez nechapem zenu co by chcela mat po boku tak extremne zošpateného chlapca ked vsetci iný maju nosiky krasne rovne ...este ze nemam zbran lebo uz by som sa urcite odjebal ,skákat a vešat sa mi nechce no ...

Michael86

Aj tak celý zivot je jeden velky boj no lepsie sa preziva ked vypadas k svetu a nie extravaganza nosová co kazdý vidí radsej ma mal zrazit vlak a nech som bez ruk bez noh no nie v strede tvare mat skobu kurnik sopa a kazde rano depky z toho hrozne ja som prepnutý ja chytim kladivo a ten nos prašivý si zaje.... az do mozgu lebo uz nevladzem s nim zit

Michael86

Preto ani nechodím uz do prace proste mam strasny komplex ani v buducnosti by som nevedel vycestovat ako niekedy kym sa to neda do poriadku a co sa týka sukromneho zivotu ani nehovorim moje sebavedomie je uplne v p. kvoli urazu ale asi to tak ten skurvený boh chcel ze ty budes trpiet a budes poznacený bud si ty ja radsej skapem nez nadalej zit s takým N

Michael86

Niekedy mam chut zomriet kvoli tomu nosu ,ze prečo prave ja aj inz mali rone urazy na nos a vsetko je ok ja neviem co to mam za nos ze sa musela tam hrca urobit a hlavne ze sa da zmensit aj zmizne no po case je naspat a kazde tuknutie do nej ci uz tlakove masaze atd sa len nabaluje niekedy mam chut jej riadne prije.... aby sa to napravilo kamarat mal nos do kriva stal sa mu taky uraz ktory mu nos vyrovnal no vyrovna nieco hrcu na ktoru sa len nabaluje furt ?AQsik kladivo a dokucham ho

Michael86

Bol som pekný bol som uspesny bol som in ...Vsetkeho som si uzil asi je uz cas platit dan za moj impulzivny zivot ...No zacne dalsi ked si dam nos do poriadku ako takeho ak opka nevyjde celkovo som odhodlany sa s tym zmierit

Michael86

Mam asi taký nos ako Milan Lučič co hra v nhl aj my hravame sakra tak dam s operovat a zas to bude znova ?Neviem preco mi zivot dava tolko vela roznych ciest a ja aj tak si vyberem tu zlu tu najhorsiu zbavit sa ulice hlavne mi treba lebo tam sú máresy na dennom poriadku a nie vzdy som vyhral ale taky je zivot ...

Michael86

A neviem kolko po uraze sa nemoze nos operovat ja ho doteraz nemam zrastený nakrivo lebo furt si ho chcem sam napravit no to je hlupost iba to zhorsujem a fakt vy isto mate pekne nosiky proti mne aj ja som mal niekedy minule som pozeral fotky a taky bol fajn no zlý zivotný stýl a trochu nestastia ma poznamenali na cely zivot niekedy mi to nevadí no je to viditelne a velmi Adela b. ma pekny nostek v porovnaní so mnou ach no uz skonci toto moje trapenie verim ze ten den raz pride a ja budem moct znovu zit plnohodnotný zivot