Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia2

Janca26
nechoď na operáciu ak nemaš nos napr ako Banašova. Každy chirurg vravi že nikto nema nos sumerny a taky malý hrbolček navrchu zvyknu nechavať bežne po operácii so slovami, nikto si to nevšimne a vidiš to iba ty. Takže ak je maly nikto si ho nevšimne, na tebe nezaleži, že ty ho vidiš, hlavne je že si ho iny "nevšimnu" na prvy pohlad. Doriešene.... žiadnu operáciu nepotrebuješ.

Lucia2

Madejka
maš veľmi podozrivy prispevok, nie si ty sestrička, alebo konzultantka z tej kliniky? Viem že pravdu nenapíšeš ale ak si, nie je pekne že robiš reklamu ak možno ani nevieš ako je to v skutočnosti po operácii

madejka

mirka 545
prepáč, že tak neskoro odpovedám... bola som mimo sk... dr. Siváček sa na teba teší a očakáva ťa na Interklinike, akurát si dohodni termín na konzultáciu: +421 2 68 23 09 11, alebo +421 905 48 08 48, držím palce.

Janca26

Čaute baby!
Moja kolegyňa bola pred dvomi mesiacmi na plastike nosa v Ružomberku na ORL klinike u MUDr. Sičáka. Nos má krásny, celú ju to zmenilo. Ja mám len taký malý hrbček uprostred nosu, ľudia mi hovoria, že ho vôbec nemám krivý, ale ja to vidím aj na fotkách, že to nie je rovný nos. Mám ísť do toho? Bojím sa. K plastikom na operáciu určite nepôjdem nechcem vyzerať ako Dara.

angelina2295

Ahojte babule citam vas uz dlhsi cas a konecne sa mi sem podarilo aj zaregistrovat:) Coskoro sa chystam na opku a rada by som sa s vami podelila o fotky a zaroven si pozrela aj tie prsicka :) staci teda zaslat na galeria@zoznam.sk foto?