Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Veru nie radsej ani hlavu nie ... Dnes som sa opil ako kon a vobec mi nevadilo ze mam hrbol na nose uplne som to mal v ...Asi treba slopat a kaslat na vsetko ved ak by som mal byt stastny bude to s nosom alebo aj bez neho to je uplne jedno

Michael86

A uver brat nechcem neviem co bude ako s terajsou pracou nemam istotu ziadnu ze by som to vedel splacat a v dnesnej dobe nieje bohvieco mat nieco na krku

Michael86

Oriesok
Ba je mi tazko riesit je to daleko este ze v BB sa da vykonat ta operacia inak by ma ta vzdialenost od toho asi odradila no tiez by mi bolo jedno ze ma cudzi ludia vidia so sadrou co ma je po nich :)

Michael86

Tchibo vsak myslim aj na nieco ine obcas :D lenze ten nos ten hrbol je vyrazny a kazdy kto ma stretne ho vidi a mna to stve ze vycnievam z davu takymto sposobom od opky cakam zlepsenie momentalneho stavu aj ked bude mensi budem operaciu povazovat za uspech a kocnim s trapenim ala nos .Ja chcem ist pracovat aj chodim kade tade no chcem sa citit normalne v novej spolocnosti a na prvy dojem zaujat niecim inym nez nosom .

Oriesok_

Ok Tchibo preto sa ja nejako nehrniem až do BB lebo ma nema kto odviezť, ale z BA do nedalekeho mesta ma odviezol taxi ale z BB by to bolo moc drahe, tiež nemam nikoho kto by ma vždy odvierzol z operácie alebo na preväzy.
Asdfka ako kde niekde ti to spravia cele cez poisťovňu v štatnej nemocnoici a inde sa priplaca za tu esteticku upravu. Ja som mala tiež krivu prepážku, bola som v štatnej nem. chirurg mi dal diagnozu vybočena prepažka ale za tu esteticku upravu som mu musela zaplatiť. Ale to fakt zaleži od chirurga niekto tu písal že na Antolskej mu spravili aj prepážku aj esticku uptravu cele naraz a cez poisťovňu.
Takže ako kde :-)musič sa popýtať.

Asdfka

Mam otazku.. :)

Chcem ist na plastiku nosa /kvoli hrbolu/ a nedavno mi zistili na ORL ze mam krivu nosnu prepazku a ze bude sa to musiet riesit operaciou lebo sa mi tazko dycha.

Neviete ako je to s platbou? Ci sa plati cela suma operacie, ci cast preplaca poistovna alebo ako to je?

Dakujem za odpovede :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk