Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Nechcem byt ziadny krasavec alebo nieco podobne stastny by som bol len preto ze by som nevycnival z davu tym nosom vsak skoro vsetci maju pekne prirodzene nosteky ako s titulnych stranok casopisov len ja taku ostaru a uplne ma to znechucuje a odradza ma od nových vecí kym toto nedám do poriadku budem sa utapat v tejto traume

Michael86

Diva Bara tak ti drzim palceky nech mas ten nosik v poriadku a nech si s nim maximalne spokojna ja si ani neviem predstavit ten uzasny pocit ze by som dal dole tu sadru a nosik by bol pekne rovny a prirodzený ja by som zacal uplne od znovu uplne iny zivot lepsi to je nepredstavitelne aky by som bol stastny no viem ze ked nieco velmi velmi chcem nikdy to mat nebudem toto mi uz zivot ukazal ze na just to nebudes mat tak

Michael86

ORIESOK no podla mna ten hrbolcek nemas az taky velky mozno vidis to ze iny co maju robene nosiky ich maju bez akychkolvek chybyciek a s tym vrecom to nieje az taky dobry napad ja ked si zalepim pasku cez ten hrbolcek tak mam rovny nos a pekny asi budem vsade chodit s tou paskou len este ju nejako zladit s farbou pokozky aby ju tak nebolo vidno a je po probleme,ale nie uz som urobil prve kroky a kontaktoval doktora Cervena mam cislo a ked budem mat aspon 700e idem do toho no bojim sa toho ,lebo vela som tu cital ze si dotycna chcela dat len odstranit hrbolcek a nos jej potom isiel do strany a s predu to bolo vidno

diva_bara

caute ludia, tak uz mam aj ja PO :) sice som sa uz parkrat sama seba pytala, ci mi to za to fakt stalo, ale verim, ze vysledok bude dobry, viac by som to uz podstupovanie nechcela. nikdy som si neuvedomovala, aky je to uzasny pocit volne dychat, bez problemov sa vysmrkat, ci najest :D no snad ked pojde dlaha prec, tak uz to bude lepsie a cim skor sa vrati vsetko do normalu.. teda samozrejme okrem nosa :)

Iwana11: ked si poprechadzas rozne fora, tak vsade sa na oboch pise vacsinou len pozitivne, takze nech pojdes k jednemu ci druhemu, budes spokojna podla mna.

Michael86: ked sa chces zbavit "len" hrbolceka, tak ten celkovy vyzor sa ti nezmeni nejak radikalne. na elixir sa vykasli, radsej sa zacni obzerat po nejakom dobrom chirurgovi, nasetri peniazky a chod do toho.

Oriesok_

Michael86 to nie je komplex ten hrbolček je realny :-) To len chirurg ktoremu sa nechce robiť opravu mi povie že to nie je vidno a pritom mi stači pozrieť nejake foto robeneho nosa čo je bez bez hrbolčeka a viem že nie som blazon.
Elixir ti nepmôže :-) daj si na hlavu vrece a urob otvory na oči a usta a ak ti niekto na ulici niečo povie prečo to maš na hlave vyplaz jazyk :-)
Inak ak si najdeš štatnu nemocnicu kde robia nosy tak to môžeš mať cez poisťovňu aj keď nemaš problemy s dýchaním. to zaleži od chirurga či si peniaze vypýta alebo nie. Odomna peniaze chcel aj keď mi dal diagnozu vybočena prepažka ktoru preplaca poisťovňa a ktoru mi ani mi nerobil čo som sa nedavno dozvedela ale akože robil.
A viac krat mi niekto písal o nemenovanom teraz doktorovi, že im spravil nos zadarmo a akože dal prepažku. Bolo v štatnej nemocnici v inej v BA ako som bola ja.

Iwana11

Ahojte, chcela by som sa Vas spytat, ku ktoremu lekarovi by som si mala dat spravit nos... Dost vela tu citam o Kovacovi a Cervenovi, tak by ma zaujimal Vas nazor. Vopred dakujem

Michael86

Oriesok mozno to nieje az take strasne mozno sa za ten cas co riesis nos v tebe vytvoril urcity komplex z nosa ja ho mam no este mam prirodzeny nos

Michael86

Ja raz vymyslim nejaky elixir aby zmizol ten hrbolcek z nosu a zarobim na tom velke peniaze urobil som zo seba pokusneho kralika ...Opky sa bojim ze to zmeni moj celkový vyzor a budem vypadat cudne -smiesne proste inak nez su ludia na mna zvyknuty este som aj o pracu prisiel tak cau operacia a najhorsie na tom je ze ako mam ist niekam s takym nosom ked som bol mladsi asi mi to nevadilo pracoval som kade tade no obcas sa nasla pichlava poznamka o mojom nose no teraz ako som starsi by som to nezvladol tak ine mi uz nic neostava len vymyslat ten elixir momentalne skusam ocot od toho vraj makknu kosti :D

sabina1205

Scajuska a koľko ťa to vyšlo u Doležala? Tiež zvažujem, či ísť k nemu.
Mohla by si , prosím ťa, aj mne poslať foto? Ďakujem
eeevitka@gmail.com