Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

mrkvus

Jana C

ahoj, bola som na reopke 6.12, zbrúsil mi hrbolček, ani to nebolelo, len tie injekcie.. 5 dní som mala leukoplast, potom dala dole, a na druhý deň som mala hrbolček naspäť, a dokonca sa mi zdá, že je aj väčší a rozsiahlejší.... som z toho veľmi, ale fakt veľmi nešťastná..

nerozumiem tomu, ved som to aj cítila, aj počula ako mi to zbrusoval ... ako je to potom možné, že sa to vytvorilo znova? rok som mala pokoj, bola som maximálne spokojná a teraz toto, ..,

neviem čo robiť, pôjdem na kontrolu, objednal ma niekedy v januári, a sám uvidí, a dúfam, že mi navrhne opravu, a skúsi to nejako ináč vyriešiť, aby sa to už nevytváralo, ved keď som mala rok pokoj, tak prečo to nejde z toho nosa preč..... no chápeš tomu?

a poznáš niekoho, kto bola na reopke, a znova mu to narástlo?

ja som z toho fakt nešťastná, všetko som to podstupovala zbytočne, najviac sa bojím, aby mi nepovedal, že sa to opraviť nedá....

ach jaj :-(

Jana C

MRKVUS
Doktor je v pohode, ja mu vždy na rovinu poviem, čo by som zmenila a on mi potom vysvetlí, prečo to nie je možné :( Už som sa vzdala nádeje, že budem mať malý nos.Ty si už asi uňho bola. Ako si dopadla?

Oriesok_

Zase som tu :-). prosím vás kto bol u dr Doležala v BA neviete ako by sa spraval ak by za nim niekto prišiel na opravu? To je jedno či po sebe, alebo po inom chirurgovi.

mrkvus

jana C

a ty si nespokojná iba s tou špičku? alebo aj niečo iné si mu povedala, čo sa ti nepáči na nošteku? ja vôbec neviem, ako naňho, či okľukami, alebo mu to mám všetko priamo povedať, aby sa neurazil, alebo tak, to by som nerada....čo? poraď mi niečo rozumné, ty už si bola u neho viac krát, ... dakujemmmmm

mrkvus

Jana C

ja super, ale iba z boku, tak to je dokonalý, .....horšie je to spredu, špičku mám úzku, a bočná pravá strana je viacej napuchnutá, a tým pádom nie je spredu rovná špička, ťažko sa to vysvetľuje....dúfam,že sa to bude dať nejako skorigovať, asi sa mi tá pravá strana dobre nezahojila, alebo čo, neviem, ...

no vidíš, ty máš problém, že máš špičku masívnu, a ja zas že ju mám úzku, tak teraz neviem, čo je horšie,...

a ešte sa mi nepáči, že bočné strany nozdier sú dosť vcucnuté... ja neviem, to sa mi tak postupne časom vytvorilo, tak som veľmi zvedavá, čo mi nato dr. povie.....asi som nato nemala predíspozície, aby sa mi zahojil tak ako by som chcela, neviem....

ale poviem ti, že ráno je noštek krásny, ale cez deň asi nejako pracuje a špička sa zúži, a tak....

no uvidíme, čo zajtra, zobrala som si 2 dni dovol. ak by mi niečo robil, tak mi povedal, že 2 dni doma úplne stačí, žeby mi to len prelepil, a hotovo... 3 dni v práci s leukoplastom nejako vydržím, ale neviem, ako zvládnem anestézu, bojím, bojím, potom ti napíšem...

tak pa pa drž palce

Jana C

MRKVUS
doktor je v pohode, veď keby mu leziem na nervy, tak ma stále neobjednáva, no nie? :))Špička je stále veľmi masívna a vadia mi tam stále tie isté veci, ktoré nezmizli, tak som zvedavá, čo mi na to povie. Inak, Ty máš super noštek, fakt by som nejaké nepodstatné detaily neriešila

mrkvus

Jana C

idem zajtra na konzultáciu, a ak sa rozhodnem tak hneď aj na korekciu, ešte uvidím, podľa toho čo mi povie.... ak povie, že je to riziko, tak nato kašlem, ale ak povie, že je to len malá korekcia, tak idem dotoho, nech to mám z krku.. ináč tak dlho po opke, a ten nos sa stále mení, sila...

pa :-)

a ako ináč žiješ? noštek v poriadku? a ako sa k tebe dr. správa, keď už si tam bola viacej krát? no, lebo neviem, čo mám čakať, aj keď viem, že dr. je v pohode, ale človek nikdy nevie.....

mrkvus

čafte kočky,

a dá sa aj nejako opraviť nos, ak je z pravej strany viacej vcucnutý? po opke mám skoro 2 roky....hmmmmm