Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Aha nevedela som že si z kraja ad BB. Neviem koľko b ťa to stalo u Červeňa choď na konzultaciu a uvidíš, a termin si dohodneš aj neskôr.

Michael86

Ked mne by velmi vyhovaval zakrok v BB kedze som z toho kraja neviem si predstavit ako by som navstevoval chirurga so sadrou cez cele Slovensko nevies kolko priblizne stoji operacia u dr Cervena v BB?Ja pocitam od tych 700 do 800e alebo este viac ?Uz som zacal setrit tak snad do noveho roka nasetrim dostatocnu sumu

Oriesok_

Skusiť isť môžeš aspoň sa opýtať či ti napíše nejaký papier že si mal pred dvomi týždňami uraz. A ak ti ho aj nenapíše tak nevadí určite to budeš mať u dr Doležala lacnejšie ako u sukromníka. A možno aj zadarmo. On pracuje na Antolskej V BA-Petržalke. V Čechach je tiež jeden Doležal ale toho nemyslim.

Michael86

Doktor Dolezal posobí u nas na Slovensku ?Urobil som hlupost ked sa to stalo vobec som nesiel k lekarke myslel som si ze to odpuchne a bude to ok no opak je bohuzial pravdou .Neviem ci po dvoch tyzdnoch od urazu mozem ist este k lekarke hm

Michael86

Oriesok

Prepážku mám v poriadku aj špičku nosa u mna ide vlastne len o hrbol v miestach kde sa spaja chrupavka s kostou (sposobena narazom) bojim sa toho ze sa moze pri operacii pokazit aj to co je dobre a hrbolcek aj tak ostane,alebo ze ten nový nos nebude vyzerat prirodzene a hned na prvý pohlad si to kazdy vsimne ja dost casto chodim do spolocnosti a takýto "špás" by som si fakt nemohol dovolit lebo by som to asi nerozdýchal ...Teraz sa marne snazim natierat to kadejakymi mastickami ,tlakove masaze to akoby len podnecovali na zvacsenie (((

Oriesok_

Počuj ak to maš po uraze, choď do štatnej nemocnice za dr Doležalom a maš to zadarmo :-). On je super videla som od neho sparavený nos. A ľutujem že som o ňom nevedela pred dvomi rokmi.

Oriesok_

Michael86 výber je dobrý, len možno trošku drahši ako inde. Potom sa spomina v dobrom dr Doležal-odporučam určite. A potom aj dr Kovač. Oni ti spravia aj prepážku ak ju maš pokrivenú. Ale to asi aj dr Červeň, nenecha len tak.

Michael86

keysie101

Tak to obdivujem sebavedomych ludi s hrbolom na nose,lebo ja ked sa vidim niekde v presklenom vyklade z profilu tak sa moje sebavedomie rosype ako domcek z karat ...

Oriesok_

Lu_cia
Ďakujem si milá že takto píšeš. A áno ten pocit že sa môžeš kedykoľvek vratiť musi byť super. Mne povedal chirurg po prvej op. že keby niečo môžem sa ozvať. Dobre ozvala som sa a bol mňa mňa naštvaný už ma ani nezdravil, iba ja jeho. Hrbolček zbrusil a myslel si že sa mi už nikdy nič, nevytvori ani nepokriví... a nebola povedana už ta čarovna veta ak by sa mi niečo nepozdavalo, alebo stalo môžem sa ozvať iba mi povedal že už mi s tým nič nebude robiť. Chviľu bolo dobre a po pat týždňoch keď mi nos odpuchol je tam hrbolček znova a mam taky pocit že mi ho slabo zbrusil.
Nemusim čakať kým sa zväčši už teraz som rozhodnuta isť o rok nova lebo mi vadi aj taký ako je teraz.
Ak mam pravdu povedať nos mam celkom pekne spravený, nie je sumerný z každej strany ani špičku nemám uplne guľatu a ani kosť nemam v strede tvare ale akoby trošku posunutú k jednemu oku :-), ale aspoň prvy dojem je dobrý a nikto to tak nevnima ako ja (dufam). No len ten hrbolček mi tam najviac vadí, lebo to všetko ostatne čo som spominala je už rizikovejšie opravovať, ak to nie je take veľmi hrozne a ak už sa to nepodarilo na prvy krat, napr dať kosť do stredu tvare :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk