Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Natalia58

Plakavala som kvoli nosu, keď sa mi v škole smiali a občas si poplačem aj teraz keď už som dospela a operácia sa nepodarila ani raz.

eskimacka

v najnovsom plus 7dni su fotky Dary Rolins aj detailny zaber na nos a nevyzera to moc dobre - treba vidiet tie fotky, neviete, kto robil Dare nos?

Mirka545

Madejka
Ak by ti to nevadilo, poslala by si mi foto? Ja by som tiež chcela isť niekam na operáciu a chcela by som vedieť ake robi nosy, ja mam problem aj s prepažkou. Aj ty si mala krivu prepažku keďže si išla k ORL chirurgovi? Aj plasticky chirurgovia robia prepažky, len neviem či dobre.
mirka353@centrum.sk dik

ivava

lenkalenula
tak mna budu uspavat idem aj na prsia a aj keby nie museli by ma asi aj tak mne budu robit aj kost nakolko moj nos je velky a kost treba skresat...dost sa bojim viac ako na prsia..predsa len je to narocnejsie...a ako ta tamponada teda v pohode???

peta11

A veď ak by si mala problem aj s prepažkou tak aj plasticky chirurgovia robia prepažky aj dr Hedera čo tam tiež pracuje. Prečo si si ho vybrala? Videla si nejake jeho foto pred a po operácii? Alebo na odporučanie nejakej kamaratky?

lenkalenula

Ja som po operacii 3 roky, tak neskutocne rychlo to ubehlo, najhorsie boli dni pred operaciou kedy som sa uz bala prichadzajuceho terminu. Bola som na operacii u p. DR. Kostala a som spokojna. Vsetko islo ako po masle. Tamponada je nic, toho sa nemate co bat, najhorsie su ticinky ktore dostnete na znecitlivenie sliznice, ktore sa pichaju az hlboko do nosa, a ked dostanete injekcie na umrtvenie, tak je to vybavene a samotna operacia je nic. Mne tu operaciu robili pri vedomi a som rada, da sa to prezit a je to pre organizmus nenarocne oproti uspavaniu ktore je zbytocne!!!

ivava

ja sa bojim tej tamponady ved to musi boliet ked to vyberaju...to ti tam musi prischnut na tom vsetka ta krv nie???ja stale rozmyslam nad operaciou nosa ale sa aj dost bojim...

madejka

Zdravím všetkých, na Antolskej robí aj dr.Siváček, mňa operoval tiež, pred mesiacom, ale na Interklinike... bála som sa ako sviňa, ale všetko dopadlo ok, nos je takmer dokonalý, páči sa aj okoliu... tamponáda sa dala prežiť, aj keď si viem predstaviť aj príjemnejšie veci!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk