Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Natalia58

Plakavala som kvoli nosu, keď sa mi v škole smiali a občas si poplačem aj teraz keď už som dospela a operácia sa nepodarila ani raz.

eskimacka

v najnovsom plus 7dni su fotky Dary Rolins aj detailny zaber na nos a nevyzera to moc dobre - treba vidiet tie fotky, neviete, kto robil Dare nos?

Mirka545

Madejka
Ak by ti to nevadilo, poslala by si mi foto? Ja by som tiež chcela isť niekam na operáciu a chcela by som vedieť ake robi nosy, ja mam problem aj s prepažkou. Aj ty si mala krivu prepažku keďže si išla k ORL chirurgovi? Aj plasticky chirurgovia robia prepažky, len neviem či dobre.
mirka353@centrum.sk dik

ivava

lenkalenula
tak mna budu uspavat idem aj na prsia a aj keby nie museli by ma asi aj tak mne budu robit aj kost nakolko moj nos je velky a kost treba skresat...dost sa bojim viac ako na prsia..predsa len je to narocnejsie...a ako ta tamponada teda v pohode???

peta11

A veď ak by si mala problem aj s prepažkou tak aj plasticky chirurgovia robia prepažky aj dr Hedera čo tam tiež pracuje. Prečo si si ho vybrala? Videla si nejake jeho foto pred a po operácii? Alebo na odporučanie nejakej kamaratky?

lenkalenula

Ja som po operacii 3 roky, tak neskutocne rychlo to ubehlo, najhorsie boli dni pred operaciou kedy som sa uz bala prichadzajuceho terminu. Bola som na operacii u p. DR. Kostala a som spokojna. Vsetko islo ako po masle. Tamponada je nic, toho sa nemate co bat, najhorsie su ticinky ktore dostnete na znecitlivenie sliznice, ktore sa pichaju az hlboko do nosa, a ked dostanete injekcie na umrtvenie, tak je to vybavene a samotna operacia je nic. Mne tu operaciu robili pri vedomi a som rada, da sa to prezit a je to pre organizmus nenarocne oproti uspavaniu ktore je zbytocne!!!