Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Danka asi preto že si natrafila na nejakeho amatera, alebo fušera ktoremu ide iba o peniaze a nie o to ako ten nos vyzera po operáci a či si s výsledkom spokojná

danka000

Prečo niekomu dokaže spraviť chirurg nos pekný, rovný na prvý krat a ja ho nemam ani na štvrtý krat? Raz mi nechal hrboľ na kosti, druhý krat, kvôli zlej komunikacii so mnou (lebo bol urazený že som prišla na opravu) mi nenapravil ani nenavrhol napraviť nos čo som mala o pol cm nakrivo spredu, potom pri dalšej op. mi nechal hrboľ na chrupavke. Niekdy mam pocit, že ten chirurg čo ma operoval nema ani tušenie ako vyzera normalny nos. Citim sa akoby som stratila 4 roky života len čakanim na reoeprácie a v smutnej nalade. Teraz je to lepšie len ešte stale je hrboľatý takže tiež aj ja čakam na 5 operáciu nosa ale už inde.
Napr tejto babe aky pekný nos spravil na prvý krat a a určite by jej ho nenechal spredu nakrivo
plastikapraha.cz

janchili

Oki tchibo,
tak ja mozno za tym Kovacom skocim.. lebo stale som taka nerozhodna..chvilu si vravim ze to necham tak..pak ked vidim niekde moju fotku na ktorej "nosanek" boci do strany...chytim depku a chcem ist znova.. ach jaj.. :-/ ja sa bojim ze ak sa mi tie hrboly a nerovnosti urobili raz..ci proste nemam taku predispoziciu hojenia a ze sa mi to spravi zase.. a mozno horsie...

Oriesok_

Peter25 ak sa ,môžem opýtať maš aktualnu fotku z profilu? :-) A poslal by si mi ju ak maš? Ďakujem
katrin_222@azet.sk

Oriesok_

Aha lebo mne špičku aj zužoval aj uberal zvrchu špičky asi 2-3mm lebo som ju mala aj hore trošku zagulatenu no a vtedy bola gulata potom po operácii mi zostala vidno akoby trošku predelena, asi mi to nespojil iba pouberal. Ale to je maličkosť to mu možno nespomeniem, lebo určite to vidim iba ja videla som aj horšie špičky nosa čo boli fakt vidno že su predelene. Ani ja nemam nos po bokoch na chrupavke sumerný to sa ani neda spraviť a ak to niekto ma sumerne je to štastie a nahoda, viem. A ani to nie je take zle. Len čo ma najviac štve je to že navrchu čo som mala hrboľ je sice preč,len 3 mm vystupený hrbolček medzi kosťou a chrupavkou nevyzera veľmi prirodzene :-). A štve ma to tam.
Ďakujem za info, len mam obavu že mi povie že to nevadi a je to dobre a kvôli takej maličkosti na objednavať nebude :(.

peter25

ja mam spicku gulatu, ale pozor, tu mi chirurg neoperoval, mne len lamal kosti a posuval cely nos smerom do stredu a zuzoval. Kosti, ktore boli sekane, vzdy budu trosku hrbolkovite, u mna je vidno len drobne nesumernosti, ked sa clovek zameria, je ich vidno, ked nie, je to bezny nos, bezny nos na ktory ked upozornim, tak ludia povedia, ze vobec to nieje vidno a reaguju otazkou, kde mam jazvy. Na Doc. Dolezala len jedna rada, nechod tam ako obet, povedz presne a sebavedomo co chces, on vie byt velmi priamy/mozno niekedy neprijemny/ ale je to fer a velmi sikovny clovek

Oriesok_

Myslim na pravej strane kosti naboku. A na tej druhej mi to vidno nie je iba dotykom.A le prečo je mi to na tej jednej strane vidno, neviem žeby zle zbrusene? Alebo nezrastene? Hm

Oriesok_

Peter25 ahoj no o tvojom nose som teraz písala :-). Vtedy si mi poslal aj fotku, nos tam maš krasne rovný, taký nemam ani ja a to mi ho dr tiež vyrovnaval. hlavne maš aj špičku nosa guľatú, však? Ja ju mam mierne akoby predelenu ale nie je to take hrozne. Mna štve že ho mam navrchu hrboľatý ako vlnovka :-( Čo mysliš bol by dr Doležal ochotný spraviť aj malu korekciu? A na pravej strane je mi vidno zvisla čiara asi 1 cm dlha a vyzera nos akoby zlomený, ale asi to tak ma byť neviem. A na druhej strane to mam iba na dotyk.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk