Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

A či je vidno že je robený alebo nie, tak väčšina spravených nosov nie je vidno že bol robený. Treba najsť chirurga ktorý robí prirodzene nosy, lebo najde sa aj taký čo vam spravi nos na pohlad uzky, alebo neprirozdene vytvarovaný a tam už je vidno že bol robený, ale to už sa malokedy stava.

mrkvus

oriešok

máš pravdu, človek, kt.taký problém nemá, ale nemal to nemôže pochopiť...

To sa vôbec nedá opísať ten pocit, keď som bola po operácií a prvý krát som videla svoj nový noštek, ja som plakala od šťastia... a to človek, kt. taký problém nemal nemôže v žiadnom prípade pochopiť.
A nikto si nevšimol, že mám nový nos, ale že som veľmi opeknela, ľudia nás tak nevnímajú, ako vnímame my samé seba...

Jana C
máš mailika na azete :-)

Oriesok_

Milica ty maš asi nos v poriadku, pekný, však? A ak aj nahodou maš na nom nejaký nedostatok, tak si asi v živote nezažila posmievanie od druhých. Ja som denne v škole počuvala od spolužiaok, že aha už ide hrbatý nos, ako sa maš hrbatý nos?... doma som počuvala brata ktorý sa mi posmieval, že mam riadny kosak... A toto všetko ostalo vo mne, uzavrela som sa do seba a nikam nechodila ani s kamaratkami ktore boli normalne a nevysmievali sa mi. Jednoducho som sa za seba hambila. Preto som šla na operáciu. A myslim že je logicke ak niekomu po operácii vadi aj malý hrbolček, lebo by sme chceli mať nosy pekne rovne ako ma hocikto od prirody. Chápeš? Asi nechapeš.
Prosim ak nemaš problem s nosom ani sa nechystaš na operáciu tak sem radšej neprispievaj.

Jana C

MILICA
Keď mi niekto povie, že nevidieť, že mám plastiku, beriem to ako urážku... Nechcela som nič iné, len mať rovný prirodzený nos s menšou špičkou. To, že som napísala, že by som chcela mať pôvodný nos a terajší rozum znamenalo, že by som išla hneď k Dr. Kováčovi. Ušetrila by som si tak minimálne jednu operáciu. Neľutujem, že som sa rozhodla pre operáciu, len by som tentokrát zvolila ORL lekára. A operovaný nos aj tak spozná len človek, ktorý sa v tom vyzná. Naši lekári nerobia nosy typu Jackson, ešte našťastie majú súdnosť a estetické cítenie..

milica

citam vase prispevky a nechapem, co to tu nariekate, ake chcete mat rovne nosteky a vadi vam maly hrbcek po operacii
cudujem sa, ze vam nevadi, ze mate operovane nosy, pretoze hoci si nahovarate cokolvek, operovany nos je na prvy pohlad rozoznatelny, dokonaly nos vie spravit len priroda a nedokaze to ani dr. kovac, ktoreho praca je sice minimalne o 50% lepsia ako u plastickych chirurgov,
jediny kto tu ma rozum je Jana C, bohuzial prisla neskoro na to, ze zbytocne riesila nezmysly

Oriesok_

Alergický :-D ano to je presne slovo. A je to smutne, že žiadna kontrola, nič že či je všetko v poriadku napr po 3 mes. Vlastne na kontrolu k nemu nechodi nikto. On si už pacientov nevola. No ak by niečo ja za nim už nepôjdem, musim mať stale nejake peniaze v rezerve pre ineho lebo čo som čitala tak sa môže stať s nosom hocičo aj po par rokoch, napr spadnutie špičky, alebo jednej strany nosa... Ale to je vynimočne. No ak viem že môj chirurg ma už vidieť nechce a daval mi to najavo hlavne svojim odmeraným spravaním, tak je mi z toho smutno, hlavne keď čitam ako vam chirurg nosy kontroluje a pri probleme aj sam navrhne riešenie.
Nemam nos teraz škaredy až na male viditelne chybičky, ktore by u ineho chirurga možno vôbec neboli sa mi aj pači. A ak by aj boli tak by sme to riešili dohodnutím na kontrole. Sama ak tam idem s problemom čakam len tu najhoršiu reakciu už, akoby sa mu v živote nestalo, že si k nemu ide dať niekto niečo opraviť. Tak to už nechcem zažiť. Citila som sa jak otrava čo chce byť dokonala. A pritom mi ten hrbolček bol vidno. Ak by som mohla vratiť čas aj s mojim pôvodným nosom už viem ku komu by som šla Bol by to Dr Doležal, Maršal, Kovač alebo Červeň.
Len vtedy keď som šla na operáciu som nemala internet a nemala som prehlad o chirurgoch tak som šla k prvemu chirurgovi kde som poznala kliniku v mojom okoli a to bola chyba mala so ešte počkať radšej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk