Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

liza8

oriesok
nie na vrchu:)...na boku, ale v chrupavke (tam ako konci kost a zacina chrupavka)... proste mam tam taky vyrez akoby:)

liza8

oriesok

hm, nie nie, ja nemam toto:(...

neviete teda niekto, ci sa moze spravit hrbolcek, aj ked sa robi takato vypln jamky? Ci moze to tkanivo nejako zbujniet?

Oriesok_

Liza8 ja teraz neviem či mysliš to iste ako ja. Lebo ak ma niekto tie prirodzene jamky nad nosnými dierkami tak ja mam tu jamku iba na jednej strane druhu mam rovnu. Pridať nechcel, to by vyzeralo umelo a ubrať tiež nie, lebo by musel rozrezať vnutro nosnej dierky ako prvy krat a znova spojiť a to by sa už mohlo zahojiť ešte horšie. Ale neviem či mu veriť lebo ak by sa nerobili reoperácie ak niečo nevyjde tak by sa tieto operácie nerobili vôbec. No ja mam štastie že mi to nie je tak vidno že si to iný nevšimnu a ak aj všimnu tak každý normalny človek bude ticho. Ale štve ma to, furt nato pozeram.

liza8

ja by som zase chcela vediet nazor, co si myslite, alebo ak mate skusenosti- moze sa spravit hrbcek na tom mieste, co mi ma vyplnat jamku pomocou blanky z ucha?

oriesok - ty nevies? nespominal ti dr. nieco, ked si chcela opravit jamku a on nechcel?...nevysvetlil ti preco? ake su rizika?

mrkvus

ľudkovia, som po opke rok a pol cca, a na ľavej časti nosa na koreni sa mi urobila taká malá hrčka.. máte s tým skúsenosti?

Denisa888

Boli ste tu niekto operovany iba v lokalke? Myslim celý nos špička + kosť. Da sa to vydržať? Myslite že v tej lokalke sa da spraviť tiež nos pekne tak ako v CA? Lebo v lokalke sa ževraj dr snaži to spraviť čo najrýchlejšie a ja by som bola nerada aby som potom kvôli tomu mala nejako zle spravený nos. Mne chirurg nechcel dať CA. Bude mi aj špičku vyrovnavať a toho sa bojim aby sa s tým neponahlal a mala som to dobre.

S1M

tchibo
Poslala by som velmi rada, ale musim najst CD s foto ;)
Najhorsi je prvy tyzden, hlavne ked ti prestane posobit infuzia tj. asi tak treti den. Zacnes puchnut, mne koli opuchu nebolo vodno takmer oci. V hlave mas strasne tlaky, oci slzia, vsetko mas poupchavane tamponadou. Vtedy je asi najhorsie. Ked ti ju vyberu pocitis neskutocnu ulavu, ale stale to nie je ono. Ja by som uz na taku operaciu asi nesla aj ked mam po nej nie stale rovny nos. Tieto hrozne stavy a opuchy su hlavne ked vam ten nos rozbijaju a lamu, netyka sa to upravy makkych casti.
scajuska
Uz si ani nespominam... ale asi 170€ to stoji, neviem, ci si dobre pamatam.

lienocka12345

ahojte:) chcela by som sa spytat tych co maju skusenosti s operaciou, ako prebieha rekonvalescencie po kolkych dnoch sa vybera tamponada a je nejaka sadra na nose ci nie?... dakujem :)