Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

liza8

sim

hm simcek, takze vravis, ze ked mu poviem, ze nechcem ho mat nejako dohora, ze sa mi to nepaci a nebude sa mi to ani hodit, tak mi ho spravi pekne?:)
lebo ja mam z toho najvacsie strrrreesy :P

S1M

liza8
Mam ju len kusocek dohora. Vyssie by to bolo otrasne a nehodilo by sa mi to. Kovac ma pre horenos cit :)
scajuska
Citit budes, ze ti tam nieco robia, ale nebude to bolest.

scajuska

ahojte.. chcela by som sa spytat ze ked mi pojdu sekat aj kost lokalka nie je vhodna alebo to vobec nebudem citit?pretoze ked som si dala vyberat znamienka mala som to sice umrtvene ale trochu som to citila tak neviem.dik :-)

liza8

dakujem oriesok, sim :)...povzbudili ste ma, fakt zlate.

no a simi, tebe ked dvihol spicku nevadilo ti, ze je viac dohora? bolo to v pohode? pekne? :)

S1M

liza8
Ahooj, neboj :) ono to nie je take strasne, Kovac pri opke s tebou debati a ani nebudes vediet a bude po tom. Sem-tam budu tie neprijemne veci ako injekcia ale inak v pohode. Ja som mala strach, ved to ma asi kazdy, ale preslo to :) Kym ti nic nebudu sekat a lamat tak sa lokalky nemusis bat, fakt tam budes citit len taky tah v dierke, ine nic :)

Oriesok_

Aha tak neviem teraz čo presne mysliš. Ale nevadi. A neboj nebude dohora :-) len mu to musiš presne povedať ako to chceš.

liza8

oriesok
lenze ja tam praveze nemam vcucnutu tu jednu stranu:), to som povedala, ze keby islo iba o to, nejdem, ale ja tam mam z chrupavky vyrez- u mna je jamka hore medzi kostou a chrupavkou- na tom :). A tu spicku neviem co s nou, lebo zase nos dohora nechcem:(..ale snad, ked mu poviem iba tolko, ze nech nemam iba ovisnutu kozu tam, ale ziadne extremy a nie nos dohora, tak hadam mi ho tak nespravi:(

Oriesok_

Liza8 no ak to tak citiš že si s nosom spokojna a nevadia ti tie chyby tak na op, nechoď, ako chceš je to na tebe. Ja som zase taký detailista že mne vadi aj ta "vcucnuta " strana ako maš ty. A ja mam na nose aj trošku krivu kosť taj aj kvôli tomu chcem isť znova. Ale zase ak to zoberieš z inej stranky tak dr Kovač si veri a preto ťa od op neodhovaral asi ma dobre skusenosti s tými prepadnutými stranamai inak by ťa odmietol operovať. A dones si zo sebou nejaku fotku ako by si si predstavovala to zdvihnutie špičky a maš to. Už mu len musiš veriť.

liza8

oriesok
ale mne nemoze z druhej strany ubrat, tu mam peknu, nie je tam dovod uberat, lenze z tej opacnej mam viac vyrezane a vyzera to skor ako ked odkrojis trojuholnik z torty, ale zamozrejme toto je az zvelicena predstava, take strasne to vobec nemam:D...nie je to iba, ze by som mala na jednej strane trochu viac vcucnutu kozu ako na druhej:D...ja tam mam vyrez z chrupavky, keby som mala hento, v zivote by som sa tam uz neukazala:D..ja vlastne stale neviem, ci tam mam ist:(...mam z toho taku dilemu...

nema tu z vas niekto nahodou skusenosti s tymto? ci mi mierne podvihnutie spicky nepokazi nos? alebo nebude siroky? alebo tieto stepy?:(..napiste, lebo hoci mam tieto chyby na nose, som s nim v podstate spokojna...neviem, je lepsi od povodneho velmi..nechcem to pokazit, a ani na infuziu sa netesim:D...utrpenie pre mna

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.