Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Liza8 už si bola na tej kontrole??? Ideš na reop?
Lienocka12345 zaleži ku komu chceš isť, niekde maš termin do mesiaca inde aj o dva mes. Ale ak chceš isť v dec. tak kludne choď už aj sept na konzultaciu termin ti už daju aj na december hocikde.
Scajuska neviem teraz či mysliš predoperačne ak ano tak to ti povie chirurg ale väčšinou môžu byť vysledky stare 10-14 dni.

scajuska

ahojte:) chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s op a kolko tyzdnov pred operaciou sa musim zastavit u lekara na kontroly.dakujem

lienocka12345

ahojte ludia:) prosim vas, ked by som chcela ist na OP nosa v decembri, kedy mam zajst za lekarom.staci mesiac dopredu alebo tak? dakujem za rady

Oriesok_

Aj vam sa zda že nos vyzera inak v skutočnosti a inak na fotke? V skutočnosti sa mi zda pekný a ak sa pozriem na fotku, tam mam nos nakrivo do strany.

Oriesok_

Sim
ahoj chcem sa ťa opýtať že keď ti naposledy dr. upravoval iba špičku nosa tu jednu stranu tak si mala aj stehy vo vnutry prepažky? Tak ako prvy krat? Teda či ti kvôli tomu musel narezavať ten stred nosa vo vnutry. ďakujem
A čo ti povedal dr na to že ho maš ešte do strany? Nič? Tvaril sa že je rovno?

liza8

sim

ved urcite simi:)...ja sa poradim s kovacom toho 10.8. ...snad mi poradi uprimne, lebo napr. tu jamku sa bojim dat si opravovat, aj mu poviem, ze do ucha si rypat nedam a spytam sa ho na tu spicku

S1M

liza8
Fakt si to premysli, lebo to moze dopadnut aj horsie, predsa je tam to jazvenie... Mne sa tvoj nostek velmi pacil, tak neurob nejaku hlupost a daj na Kovacove rady, on vie asi najlepsie ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk