Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

mircatko

Lucia2:

Ahoj, stehy mam len vo vnutri nosa. Inak nic nevidiet. Len mam velmi mastnu T-zonu, takze plet mam v dost desivom stave. Ale to prezijem, len nech vsetko ostatne je ok :) Na kontrolu idem o 3 mesiace. Foto poslem neskor :)

Lucia2

A ešte by som sa ťa chcela opýtať potom ideš aj na kontrolu napr po nejakých mesiacoch? Poslala by si aj mne prosim foto? lucia.s@azet.sk Ďakujem

mircatko

Bola som u neho na konzultacii minuly rok vo februari. Dohodli sme sa na termine, 5.5., ale mala som zle predoperacne vysetrenia, tak sme to museli zrusit. No a tento rok v maji som mu napisala, ci by to slo niekedy pocas prveho juloveho tyzdna. Ponukol mi dva terminy, z ktorych som si mohla vybrat. Takze tak ;)

Asdfka

Nemusis sa malovat, mne staci len ten nos, ze ako je spraveny.
A jazvy po zosivani nevidno?

Ja si budem asi musiet pozicat :D lebo uz to cim skor chcem mat za sebou a cim dlhsie budem cakat tym vacsi strach.

mail: asdfka@azet.sk

mircatko

Ak chces, daj mi mail. Poslem ti fotky, ale az neskor, nechcem sa teraz prilis malovat, opuchnuta uz az tak nie som, dokonca som ani velmi nebola, len zo dva - tri dni. Mam este taky zlty monokel pod okom, ale uz nie je az taky viditelny. Opuchy su este zvnutra nosa, ale na to ma dr. upozornil pred op, ze si to bude opuchat a odpuchat, jak sa mu zachce a este mozno dost dlho :) Nuz, ja som setrila rok, ale slo to, ked mas takuto motivaciu :) Neboj sa, pojdes sa ukazat a on ti vysvetli, co treba s nosom robit. Kazdy pripad je individualny. A neboj sa ani bolesti... vobec to neboli, teda tie lamane kosti, resp. zbrusovany hrbolcek, jedine, co bolelo, boli tie zosivane miesta, na okraji nosa, ale kvoli tomu som zas netrpela, asi 3krat som si dala kvapky algifen a bolo :) a este tamponada je mierne neprijemna, ale dva dni zvladnes :) Drzim prsty, good luck ;)

Asdfka

Mircatko:

No ja mam hrbol na nose:-( cize to su kosti, treba tam nieco asi lamat brusit :-( Ach...
Fuuuh, no kde tolko vezmem :-D

Nemohla by si mi poslat fotky pred a po ? ako to vyzera? este to mas opuchnute?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk