Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lenka8

Inak nedajte zo seba pred chirurgom urobiť dismorfofobika - to je človek večne nespokojny so sebou aj s operáciami. Ak je dobre urobena operácia, pekne a sumerne ako u mna tak nie je dovod sa stažovať. Ja ak by som mala nos hrbolčekovy po operácii alebo nesumerny tiež by som žiadala opravu je to uplne logicke ved to chceme mať pekne. Takže ak vam niečo vadi žiadajte opravu aj ked chirurg z vas spravi dosmorfofobika chodte inam

00lincy00

Dobry den, chcem si dat plasticku operaciu nosa, uvazujem o doktorovi Cervenovi. Mate s nim niekto skusenosti ?

00lincy00

Dobry den, chcem si dat plasticku operaciu nosa, uvazujem o doktorovi Cervenovi. Mate s nim niekto skusenosti ?

Lenka8

Ja som bola operovana dr Hederu z Interklnik. Ma skvelý pristup pred operáciou aj po operácii keď som sa prebrala z CA ma prišiel pozrieť na izbu. Nos mam taky ako som vždy chcela sumerny, maličky a rovny spredu aj z proflu.
Najdôležitejšie pre mňa je že sa môžem na neho kedykoľvek spoľahnuť ak by som mala problem, nevykašle sa na mňa ako väčšina chirurgov, ktorí ani na mail pacientom už radšej neodpovedaju.

Mia6K

Julia123
mne takyto problem čo maš ty opravoval chirurg dr Kovač a dopadlo to dobre mala som tiež vpadnute nosne kridlo asi 3 mm a daval mi tam štep zo septa. Ale musel použiť otvorenu metodu aby lepšie do toho videl, je to mu už 5 rokov a všetko je zatal pekne sumerne.

peter25

ja urcite nie, ja som stastny, nevravim, ze je to dokonala sumernost, ale co na tele je dokonale sumerne, konecne mam rovny nos, dycham, nemam zapal dutin kazdu boziu chvilu, a jedna mala 1mm prepadlinka ma vobec neberie

peter25

Ahoj Julia, ja mam mierne vpadnutu pravu stranu, nosne kridlo sa trosku prepada pri spoji chrupavky a kosti, je to sice vidno, ale len pri istych okolnostiach, je to asi uz lahsi zakrok/niesom doktor, len tipujem/ ako cela rhinoplastika, ale oproti tomu hnusnemu ratafaku co som mal, je toto obrovsky upgrade, tak ja to uz necham tak. Ako to vyzera u teba?

peta11

Ja mam tiež nos navrchu hladky na dotyk. Ale až po reoperácii, lebo po operácii bol na dotyk citiť 2 mm hrbolček navrchu tiež v strede nosa a ten mi chirurg zbrusil. Takže nos by mal byť navrchu hladky ako mi to aj moj chirurg povedal preto mi to ochotne opravil.

Michael25

Iva co mam hovorit ja Kovac aj videl ze je nesumerna spicka aj dalsie veci a ani sa do toho nechcel pustat v zahranici si davaju zalezat nepotrebuju nespokojnych pacientov aby im robili zle meno ani dr.Cerven nema nespokojnych klientov a to je zaklad uspechu Kováč je uz vyhasnuta hviezda v minulosti k nemu chodilo vela ludi na rhinoplastiku uz vtedy bola drviva vacsina nespokojna a teraz uplne vsetci skoro bud musia ist na reoperaciu a stava sa ze ani po nej to nieje ok ako u mna ...Tym zakrokom mi zobral to moje ja a namiesto pekneho prirodzeneho nosa mam hruby masivny nos krivý hned ako vstanem rano najradsej by som skapal a kazdy den mi je takto na p..u neviem dokedy to este budem zvladat ale ked denno denne rozmyslam nad tym ze si nieco urobim to uz nieje dobre ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk