Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

ossoso

samozrejme že sa dá, len si predom vyber dobrého operatéra, pretože rhinoplastika je jedna z najťažších výkonov.

ossoso

ahojte ,rád by som sa spýtal ,pred operáciou ste mali aj velký nos? alebo iba krivý ? lebo ja mám velký nos .. a chcem ísť na operáciu,ale mám aj dosť velké nosné dierky,myslíte,že ked mi zmenšia nos,ták aj dierky budú menšie? lebo si to neviem vobec predstaviť.. či sa to vobec dá zmenšiť,a mať prirodzene malý nos,dakujem

davidoff

rory29

určite nemáš mastnejšiu ako ja :)) ja mám stále mastnú a nosík mám peknučký, dokonca žiadne vyrážky po OP-ke, ani teraz. Ja viem, že je veľa operácii, ktoré sa nevydarili, alebo nedopadli podľa očakávaní, ale ja som max. spokojná, nevedela som si samú seba predstaviť s pekným menším, rovným nosom a po zložení dlahy som skoro odpadla, taká som bola šťastná, to sa nedá ani opísať a mám mesiac po OP-ke a stále som šťastná každý deň, že mi doktor Červeň vykúzlil krásny nosík, ktorý sa mi hodí a je ako môj. Aj včera som strela v Tescu kamošku, vôbec nevedela že som bola na OP-ke, len mi povedala, že som opeknela..... nevedela prečo, ani ju nenapadlo že mám iný nos, ani som jej to nepovedala vôbec. Mne to veľmi zmenilo život kvôli sebe samej. Som šťastná :))

rory29

Davidoff
Som rada ze sa to pekne hoji. Mne uz to ide na mozog cele :P Stale citam na vselijakych forach prispevky o nosoch, tak vela operacii sa nepodari ze sa uz toho bojim, velmi by som chcela mensi nos ale ked sa to nahodou nepodari a bude to horsie ako teraz tak ma asi slak trafi.
Mimochodom dr. ti nevravel nieco o tom ze ked ma clovek mastnu pokozku tak je velke riziko ze sa nos velmi zjazvi? Vela bab o tom pisalo a ja mam dost mastnu pokozku. Nehovoril ti o tom nic? Aaah uz by som nemala tolko toho citat lebo sa z toho zblaznim :)

davidoff

Lucy231

rovnako ich mám. Aspon sa mi zdá, nevšimla som si že by neboli rovnaké, alebo sa moc nepozorujem :)) ale mám ich rovnako, som sa bola pozrieť v zrkadle.

davidoff

rory29

ahoj, nosík super, z jednej strany je ešte trošku opuchnutý ale je krásny, o dva týždne idem na kontrolu :)

milla

inak neviem, ci ist k cervenovi do banskej alebo radsej do pezinka, hmmm? (vzdialenost nie je podstatna, skor pristup sestier a starostlivost)...nejake skusenosti?