Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

milla

lucy,

k cervenovi, nechcem riskovat, ze mi to niekto este viac dokafre. a chcem si dat konecne upravit aj sirku nosa, to mi, samozrejme, pri prvej operacii nespravili, kedze som to nespomenula. ale tak mozem byt rada, lebo to nemohli pokaslat.
inak ja som mala prvu operaciu v lokalke, nos bol hotovy za 20 minut...ved aj tak vyzera, haha. a to mi robili aj spicku aj kost.

davidoff

Ja som spokojná na 200% Mne ho môj doktor vymodeloval k mojej úplnej spokojnosti a to naozaj, lepší a prirodzenejší nos si ani neviem na sebe predstaviť, takže všetko sa dá :))

Nela111

Caute baby, necitala som celu diskusiu, len poslednu stranku, a len v kratkosti moju osobnu skusenost chcem pridat. Mna pred vyse 7 rokmi operoval Dr. Cerven (v BB), celkova rhinoplastika. A som velmi spokojna. Nos sa jemne menil mozno mesiac-dva od operacie (k lepsiemu), ale inak nemam pocit, ze by sa mi odvtedy nieco na nom zmenilo, ako vy pisete. Samozrejme, na 100% spokojna s nim nie som, ale na tych 95 urcite, a to je dost podla mna. Zas malokto vam ho vymodeluje k absolutnej dokonalosti, a tiez je dolezite, aby neboli zdravotne problemy potom.

milla

lucy, presne ako pise davidoff, nestresuj sa kvoli tomu. je jedno, ci mas alebo nemas operovany nos, aj on podlieha zakonom fyziky a casu, a ako starnu ine casti tela, tak aj nos.

skusim pohladat nejake fotky a zavesit to niekam na web, tazko sa mi popisuje ten moj nos. skoda, ze nemam asi takmer ziadnu fotku spred rokov, predsa len som vtedy nechyrovala o digitalnom fotaku ci telefone s fotakom. mala som si vypytat od dr., co ma operoval, heh.

milla

davidoff, ten prvy rok to nebolo az take tragicke, casom sa to zhorsovalo, predsa len gravitacia a vek tomu napomohli....a jednak mi do toho dosla svadba a rodinka, takze som to len odkladala a odkladala. ale prave dnes rano som videla, ze si manzel zmenil fotku na pozadi v pc, a mam na nej hnusny nos, takze som rozhodnuta, snad mi do toho uz nic nepride :)

davidoff

milla

a to Ti až teraz vadí po 13-tich rokoch, či si sa až teraz odhodlala? Dostala som Tvoj e-mail, pošlem Ti fotky môjho nosu, ja som max. spokojná, na 100%.

milla

bre ranko

od mojej operacie nosa preslo uz 13 rokov a cim dalej, tym viac zvazujem reoperaciu. operovali ma v ruzinove, a nemam problem napisat, kto...dr.fedeles :( zbrusoval mi hrbol, to je ok, aj ked citim nerovnosti na kosti, co je ale asi normal a plus vybezok pri oku, nastastie nie je vidiet. horsie je to so spickou, nesumerna, spodok pada, neprirodzena, no najhorsie su na tom velke nosne diery (ani to nemozem nazvat dierky, heh).

davidoff, poslem Ti mailika.