Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

Lucy231

Prečo by to platilo len o BB? To je jedno, kde Ťa bude operovať si myslím. Zavolaj, dohodni si konzultačku a budeš múdrejšia.

seyschelka

U mna je ten nos krivý z profilu aj trochu z predu ale vcera som pozerala jednu realciu a znama osobnost ma ten nos tiez tak podobne krivý a nikdy by ju nikto nespajal s krivým nosom ako napr Banasovu .Je to velmi individualne

seyschelka

Ale nos nieje vsetko a nie kazdy sa na to tak zameriava ako my je jasne ze nas to tazi ze vieme o svojich nedostatkoch ale mozno to je naozaj len psychicka zalezitost a hlavne teraz ked sme sa po operaciach na tie nosy extremne zamerali

seyschelka

Ja sa nevzdavam toho ze raz budem mat normalny pekny nostek.Jedno viem dr.Kováč to nedokaze lebo on nezmensi a esteticky neupravi len odstrani urcitu vec a dalej neriesi ci ten nos po op nebude dlhy alebo hruby a masivny ked ho doplni roznymi imlantatmi a aj ked doplni tak nie dobre.Musi prejst urcity cas aby som nazbierala chut zit a chut hlavne nieco zmenit a to potrva teraz po dvoch operaciach som tak sklamana ze neverim a nemam sil aj ked tomu nepodlieham ale tazi ma to vsetko ta snaha to sklamenie atd

seyschelka

Tak tak aj mne doma hovoria "ved nikdy si ho nemala rovny " a to ma tak vie vytočit vsak preto som isla na plastiku aby bol normalny a rovny ale nemam slov radsej a nech sa ozve od Cervena taka co bola na celkovej rhinoplastike a nie na detailoch to je ine ze len podvyhnut spicku alebo zuzit ako urobit celkovo vsetko a aby to ja dobre ukazalo .

seyschelka

A moj stav sa skor zhorsil nez zlepsil lebo nadeje a ocakavania na vysledok ktorý by bol aspon uspokojivy sa nedostavili je pravda ze mam nos s hrbolom krivý a nesumerny aj z predu po dvoch operaciach na orl klinike u dr.Kovaca a to mi potvrdi kazdy co sa na mna pozrie .

seyschelka

Niesom spokojna s terajsim stavom nosa ale musim si zvyknut dalsia op tak skoro nehrozi aj ked ma velmi tazi ze sa to nepodarilo ale nevadi minule som na poste videla zensku co ma este horsi nos nez ja no ja ho mam po dvoch akoze skrasujucich plastickych operaciach a je to na smiech lebo dr.Kováč to robit nevie ...

seyschelka

Lucy Kováč na to nenapisal nic lebo som mu to napisala tak pikantne ako si zasluzil on pekný nos urobit nevie ako plastický chirurg vie zlepsit stav ze odstrani hrbol ale nos neupravi esteticky ako plasticky chirurg co ovlada svoje remeslo on je v podstate orl lekar ktory si trufol robit plasticku chirurgiu