Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

juliette15

davidoff

prosim ta poslala by si i mne fotky nosteka:-), tiez mam po nevydarenej operacii a uvazujem o Dr. Cervenovi. A prosim ta posli mi aj info o tom, ci nema problem s opravenim po inych chirurgoch, dakujem:-)

moj email je: juliette15@zoznam.sk

davidoff

seyschelka

určite áno. Len ma mrzí že fotky neprišli

Lucy 231

skús ešte raz tie fotky poslať prosím seyschelke :)

seyschelka

Prislo mi to bez prilohy nevadi som rada ze je este moznost s tym mojim stavom nieco robit a verim ze dr.Cerven to uz da do poriadku .

seyschelka

Som rada ze je este takato moznost ten moj nos nieje velmi zly len mi ide na jednej strane kost do strany a je taky neupraveny esteticky cista hruba chirurgicka robota bez stipky estetiky to je ta Kovacova prirodzenost tak take nosy nech si necha.Ja som jedneho casu bola objednana k dr.Cervenovi no nejako sa to zvrtlo tak ze som isla inde co som nemala no nevadi som rada ze este sa s tym da nieco robit

seyschelka

Lucy dakujem prislo mi to bez foto ale prislo :) a ja som presne to napisala v maile Kovacovi ze by to mal nechat a mal by sa zaoberat len operaciami co sa tykaju funkcnosti nosa a estetiku nech robia tí co na to maju cit.Inak dobra sprava budem nad tym uvazovat.

davidoff

rory29

no to neviem. Ale neviem si predstaviť že to čo robili mne, by robili iba v lokálke :)) Preto som sa vlastne odhodlala, lebo ma uspali :) Potom ma môžu rezať, sekať, brúsiť, je mi to jedno, keď sa zobudím je po všetkom. Ale ty máš tú arytmiu, tak to musíš konzultovať s doktorom, ktorého si vyberieš na operáciu vzhľadom na to, aký úkon si Tvoj nos vyžaduje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk