Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Tam urcite nieje problem problem je asi niekde inde a utajení n neva nikto tu nieje na to aby rozdaval svoje foto

juliette15

davidoff

ani mne email neprisiel:-(, pravdepodobne bude problem na stranke zoznam.sk, prosim ta mohla by si mi to preposlat este raz na email juliette15@azet.sk, dakujem velmi pekne:-)

juliette15

davidoff

prosim ta poslala by si i mne fotky nosteka:-), tiez mam po nevydarenej operacii a uvazujem o Dr. Cervenovi. A prosim ta posli mi aj info o tom, ci nema problem s opravenim po inych chirurgoch, dakujem:-)

moj email je: juliette15@zoznam.sk

davidoff

seyschelka

určite áno. Len ma mrzí že fotky neprišli

Lucy 231

skús ešte raz tie fotky poslať prosím seyschelke :)

seyschelka

Prislo mi to bez prilohy nevadi som rada ze je este moznost s tym mojim stavom nieco robit a verim ze dr.Cerven to uz da do poriadku .

seyschelka

Som rada ze je este takato moznost ten moj nos nieje velmi zly len mi ide na jednej strane kost do strany a je taky neupraveny esteticky cista hruba chirurgicka robota bez stipky estetiky to je ta Kovacova prirodzenost tak take nosy nech si necha.Ja som jedneho casu bola objednana k dr.Cervenovi no nejako sa to zvrtlo tak ze som isla inde co som nemala no nevadi som rada ze este sa s tym da nieco robit

seyschelka

Lucy dakujem prislo mi to bez foto ale prislo :) a ja som presne to napisala v maile Kovacovi ze by to mal nechat a mal by sa zaoberat len operaciami co sa tykaju funkcnosti nosa a estetiku nech robia tí co na to maju cit.Inak dobra sprava budem nad tym uvazovat.