Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

M 25

no tak sa tam asi vidíme , ak prídeš ráno :) ja tam budem vystresovaná čakať na op :)
no mne ide robiť riadnu zmenu, lebo ho mám nejako dokriva a velký a ešte aj prepážku ,, a kováč a kočajda..
a hej, celková anestéza..

ani sa nebojím, že sa mi niečo stane, ale že sa to nepodarí :D

Lucia200

M25

O kolko si ho davas zmensit? pretoze ja ho chcem len o par mm.a za to mi pride 900€ teda dost. Čakala som že by mi mohol urobit sumu alebo si nieco napisat do papierov ked ide iba o par mm. aby mu to platila poistovna. Ideš ku Kováčovi? Ja chcem ísť aj na prsia a vyzerá to tak že pojdem najskor na tie, aj ked s nosom som si vytrpela svoje a na ten pojdem,neviem kedy,ked nasetrim.

M 25

lucia, ja som ešte nebola, termín mám na 15.7 .. ale keby som chcela len prepážku, tak hradí poisťovna, ja si platím len anestézu,, ale chcem si ho dať aj zmenšiť, tak platím celú sumu, 850€ ..

charlie009

Ahojte, chystám sa teraz v polke júla na rhinoplastiku (t.j. prepážka + estetická operácia nosa) ku doktorovi, primárovi Švec-ovi. Máte s ním nejaké skúsenosti? :)
- je z Banskej Bystrice, Rooseveltova nem. :) nejaké skúsenosti? :)

charlie009

Ahojte, chystám sa teraz v polke júla na rhinoplastiku (t.j. prepážka + estetická operácia nosa) ku doktorovi, primárovi Švec-ovi. Máte s ním nejaké skúsenosti? :)

Lucia200

M25

ahoj, chcem sa ťa spýtať či ti niečo preplatila poisťovna,keď si bola na naprave prepazky aj na estetickej.Pýtam sa pretože mne moja obvodná povedala,že časť mi poisťovňa preplatí,keď mi musia aj narovnať prepážku a to som na operáciu chcela ist aj ked som o tom nevedela,ale tak nech preplati :) ale dnes mi setrička u Kováča povedala že budem platiť 900€,keď si ho chcem dať aj skrátiť o pár milimetrov.