Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

davidoff neajko som zabudla heslo na ten nick na azet kedze ho dlhsi cas nepouzivam tak mi to prosim ta posli este raz na moj civilny mail

polina

davidoff
v dobrom závidím max. spokojnosť a chcem ťa tiež poprosiť o foto nosíka na mail marcela.poliakova@pobox.sk,
ja tiež patrím k tým, čo im nos doničili, mne bohužiaľ aj funkčne, ale už som to tu písala, takže načo sa opakovať
čaká ma tiež reop, bolo som rozhodnutá pre Kováča, videla som pár jeho nosov a tak prirodzene vyzerajúce nosy po op som nevidela u iných chirurgov, no ale čo sa tu v poslednom čase píše..., takže som poriadne zneistela
inak, raz som niekde čítala, že Červeň nechce robiť reoperácie dobabraných noštekov, neviete niekto, či je to pravda?

Maya_chic

jajka - no presne, mna vtedy ked ma nezoperovali, som bola vo velmi zlom psychickom stave, hned potom som mala uraz nie nosa a dychanie sa mi zhorsilo priam z minuty na minutu aj pri funkcnej dierke, cize je to uplne zle, niekedy mam pocit, ze som si to privolala uz tým negativnym myslenim a najma tým ako sialene po tej operacii tuzim, musim nieco vymysliet, potrebujem to proste, kazdy den na to myslim a velmi ma to ubija