Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

Maya
aj mne sa to zhorsovalo. od kedy mi prvy krat povedela lekarka, ze mi odporucuje operaciu nosa, tak do dvoch rokov sa mi to dost zhorsilo a povedala som si, ze idem, predtym som nechcela.

Maya_chic

jajka - tak to je naozaj dobra cena, si spokojna? dobre, pisem si meno :) tak ja mam tiez take B, ale predsa som uz kojila, takze by som chcela, ale mna najviac stve ten nos, plus prepazka, stale sa mi dýcha zle, dokonca sa mi to zhorsilo

jajka555

Maya
bola som u dr. Svehlika, robil aj na rastislavke, ale teraz ma sukromnu kliniku. cena bola super, 1820,- so vsetkym. takze aj ty uvazujes nad prsiami? ja nostek este velmi chcem, som si porovnavala fotky a dost mi klesol od operacie, viac sa mi pacil, ked bol vyssie

Maya_chic

jajka - prezradis kde? na Rastislavke? tam si kamoska pochvalovala, napis aj cenu, prsia sice teraz neriesim u mna je ten nos najma taky, ze mi vadi najviac, ale do buducna, by som aj prsia chcela :)))

jajka555

Maya
este som zabudla. mala som take Bcka a teraz mam sportove podprsenky DD, aj Ecka su mi dobre :)) normalne som este nekupovala. a ta hrcka nebola problem, bol ten fibroadenom, cize nic vazne :))

rory29

Maya- neviem musim si to este nechat prejst hlavou, vies co myslim ze na tom zzz.sk som citala jednu negativnu skusenost, baba tam pisala ze nebola spokojna chcela ist na reoperaciu ale tak to sa moze stat...