Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

jajka - v chirmede? inak mne sa zdalo, ze si mala ok prsia, ake cislo si mala, ake mas? chceli ta aj s hrcou operovat? bola si v Chirmede? spokojna?

no keby bolo na mne tak hned, len este musim zdravie poriesit plus naskrabat financie, ale tak chcela by som sa popýtat na splatky, ze polovicu by som uhradila a zvysok na splatky

rory29

Maya, tak to je dost ale urcite by sa oplatilo :) Ja som z Levic mala by som to tak hodinu a pol autom priblizne, skoro tak ako do BB ...

jajka555

Maya
ano, prsia som si davala robit :)) mala som aj hrcku v prsniku, takze som to spojila.. kedy asi planujes ist s nosom?

Maya_chic

rory - no ja si myslim, ze nic nepokazi, akurat som vravela muzovi, len to z KE celkom pekna dialka, ty si odkial?

Maya_chic

rory - ten Marsal ma super fotky, ani som o nom nepocula, noo teraz si ma naockovala :)) a kde on preesne robi? ma tam len emailovy kontakt TT je ake mesto? Trencianske nieco? :D

jajka - jasne, no to si urcite oddychni od narkoz, co ti bolo, ze ta teraz operovali? ci si si prsia davala? :)

rory29

Maya

Pisala som si s jednou babou, ktora bola na konzultacii u Marsala a vraj 1200 by to stalo a cakacia doba tak mesiac/dva. Cize cenovo skoro to iste len ta doba cakania je ovela prijatelnejsia. Pozri link ma tam aj nejake fotky www.marsal.sk

To ze v Prahe su dobry chirurgovia to viem, videla som nejake videa na youtube ale tam kvoli tomu nebudem cestovat to je prilis daleko.

jajka555

Maya
este nie, na reopku mozem ist najskor po roku od operacie, co bude koncom januara. a teraz som bola na inej operacii, takze telo si musi oddychnut od narkoz, cize pojdem asi az na buduci rok na jesen. ale na konzultacku pojdem asi zaciatkom roka. takze rozmyslas nad ktorym lekarom?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk