Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

Maya
tak urcite to s tym financovanim nebude take zle, uz takmer vsade robia aj na splatky
na prsia som nebola v chirmede, nemali tam volny termin a mna to dost casovo tlacilo kvoli praci. takze som bola u ineho dr. ale som bola maximalne spokojna, velmi mily, ochotny, vsetko povysvetloval a prislo mi to take viac komornejsie ako v chirmede, tam uz maju vela pacientok a pride mi to tam take neosobne

Maya_chic

rory - ja by som riskla aj toho Marsala, vyzera ze robi rovnako dobru pracu, nenasla si ziadne zle recenzie na nho?

Maya_chic

jajka - v chirmede? inak mne sa zdalo, ze si mala ok prsia, ake cislo si mala, ake mas? chceli ta aj s hrcou operovat? bola si v Chirmede? spokojna?

no keby bolo na mne tak hned, len este musim zdravie poriesit plus naskrabat financie, ale tak chcela by som sa popýtat na splatky, ze polovicu by som uhradila a zvysok na splatky

rory29

Maya, tak to je dost ale urcite by sa oplatilo :) Ja som z Levic mala by som to tak hodinu a pol autom priblizne, skoro tak ako do BB ...

jajka555

Maya
ano, prsia som si davala robit :)) mala som aj hrcku v prsniku, takze som to spojila.. kedy asi planujes ist s nosom?

Maya_chic

rory - no ja si myslim, ze nic nepokazi, akurat som vravela muzovi, len to z KE celkom pekna dialka, ty si odkial?

Maya_chic

rory - ten Marsal ma super fotky, ani som o nom nepocula, noo teraz si ma naockovala :)) a kde on preesne robi? ma tam len emailovy kontakt TT je ake mesto? Trencianske nieco? :D

jajka - jasne, no to si urcite oddychni od narkoz, co ti bolo, ze ta teraz operovali? ci si si prsia davala? :)