Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

rory - ja som netusila, ze tie doby su az take, somy myslela ze tak max. 3 mesiace, v KE ked som sa objednala o mesiac som bola na rade, Marsal kolko berie? super chirugovia ako Cerven su potom v Prahe, tam ich je habadej, ale tak daleko o je uz

Maya_chic

jajka - ahoooj, no povedz!!! ja mam proste smolu, kurnik a ty ako? bola si este na tej dokoncovacej operacii makkej casti?

rory29

Maya
budem sa snazit ovladat a vydrzat to :) ja keby som nesla k dr. Cervenovi tak jedine k dr. Marsalovi do TT o nom som citala tiez len pozitivne veci, ale zrejme si pockam nebudem to silit nech potom nenariekam ...
A ak sa chces objednat k dr. Cervenovi tak dlho nerozmyslaj tam sa terminy rychlo minaju :)

davidoff

Maya_chic

keď mi úplne ustúpia opuchy a modriny odfotím sa aj spredu :))) a samozrejme všetkým vám pošlem

davidoff

baby kopec báb išlo skôr, veľa kočiek často ochorie, nemôžu...... aj moje kamošky išli kolko krát skôr.

Maya_chic

rory - mna mali operovat v KE, ale ako som uz pisala, neoperovali ma, no a pravudpovediac odvtedy som tolko for presla, ze sa bojim dat do ruk inemu, neviem kde by som vzala na reoperaciu, Cervena beriem ako chirurga, ktorý je 100% takze radsej pockaj, ako plakat, aj ked...clovek nikdy nevie, mozno by to aj iný zvladol, ja som chcela ist ku Kovacovi je o polovicu lacnejsi, ale vidis nazory na jeho pracu su tu rozporuplne a ja chcem vacsiu zmenu a on asi by to nevedel, tak ako ja si predstavujem

Davidoff - fotky spredu nemas? ten nos je fakt taky milý :) mam rada prirodzenu pracu a toto je, to sa nikdy nebude pýtat, co mas umele

rory29

Maya

veru ozaj :(( kazdy den premyslam ci nemam ist k niekomu inemu, ci sa mi oplati cakat. ale viem ze dr. Cerven je najlepsi a u neho by som bola najspokojnejsia len tolko cakat :// neviem ci vydrzim.
No nosik co spravil davidoff nema chybu :)
Ty sa chystas tiez k nemu?

davidoff

rory29

však? Aj ja si myslím :) Nik by nepovedal že som bola na plastike :)

Maya_chic

áno nos stál 1300. A dierky mi neviem či zmenšoval, ale špičku mi zužoval :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk