Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

lamima

No vraj to záleží od organizmu ten aquamid. Moje dve kamošky to majú už druhý rok a sú absolutne spokojné. Aj jedna kočka ktorá si dávala robiť brucho, tak jej to doktor Červeň pichol a výsledok som videla na druhý deň a tiež krásna práca. Teraz má 2 týždne po tom pichnutí a nevie si to vynachváliť. Doktor mi to tiež odporučil. Ja som rozhodnutá si to dať 25.11 idem na kontrolu s prsiami, tak by mi to pichol, sestrička povedala. Ja som sa rozhodla z osobnej skúsenosti, s kamoškami sa stretávam často a stále im obdivujem tie pery a majú aquamid a vieš aké sú pekné tie pery, obidve ich majú ukážkové. A nerobia sa vraj hrčky keď sa to pichá tým aquamidom. Ja som rozhodnutá to podstúpiť. Na chirurgické zväčšenie ísť nechcem.

lamima

davidoff

prečo si sa rozhodla pre aquamid na zväčšenie pery? viem, že je trvalý, ale čítala si aj jeho nepriaznivé účinky? Ja som tiež strašne chcela aquamid, len ked som videla, čo všetko dokáže, tak som sa hned rozhodla, že si dám chirurgicky zväčšiť hornú peru. Už ju inak mám zväčšenú a úplne sa mi to páči, aj ked je to ešte opuchnuté. Ale aquamid by som si teda nedala. A Červeň ti to pichne v pohode? Inak dúfam, že aj môj mailík máš v tom dlhom zozname zapísaný :-))) som strašne zvedavá asi ako všetky ostatné.

seyschelka

Mat krivy nos po dvoch operaciach co mam ja za sebou je uz tiez sila chirurg co operoval mna je orl lekar a nikdy nebude mat na dobreho plastickeho chirurga bohuzial

seyschelka

Davidoff som rada ze si stastna o tomto ma byt operacia aby sa stav zmenil k lepsiemu a urobil cloveka vnutorne spokojnym a z teba to citit.Potom prosim napis do mailu aj o tom co si spomenula tie menej podarene operacie asi je nadej ze by to este niekto dal do poriadku .

rory29

Tak je dobre ked neboli, aj ked mne by bolest nevadila, stoji to zato urcite, za krasu sa trpi :D Mna skor strasi ta narkoza ale tak hadam sa zobudim, a este mozno mam obavy aj z toho ze nebudem mat dobre predoperacne testy. Lebo tolko cakat na termin a potom by som kvoli zlym vysledkom nesla to uz by som sa zblaznila :D

davidoff

rory29

absolutne to nebolí. Ani po prebudení, absolutne to nebolí vôbec, ani pri zložení dlahy dolu. Nemáš sa čoho báť. Ešte to mám trochu opuchnuté medzi očami ten začiatok kosti či čo to je. To cítim a vidím že to mám napuchnuté ešte. Ale berem wobenzym tak hádam to rýchlo ustúpi.

rory29

Vsak ved to som nedockava, ale keby som sla inde a potom sa mi ten nos nevydaril velmi by som si vycitala ze som nepockala k Cervenovi, kde ma to taha najviac.
Tvoja foto bude pre mna motivacia aby som vydrzalaaaa :D :D
A nebolelo ta to dnes ked ti daval dole dlahu, a mas to napuchnute velmi?