Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Mozno by mi aj teraz navrhol ze to este dokonci ale na tri krat ?Mal na to dva pokusi a obidva nezvladol tak uz by som bola blba ak by som mu treti krat lahla pod noz on to nevie robit nema pre to cit je to orl lekar v podstate asi ma nejaku atestaciu z plastickej chirurgie dodatocne ziskanu no nikdy to nebude dobry plasticky chirurg kvalit dr.Cervena

seyschelka

Treba dat tomu nosu cas niekde pisu ze aj rok to trva u mna som hned po zlozeni sadry atd videla ze mam prepadnutu chrupavku najprv to boli milimetre co som neriesila a tesila sa ze je ten nos pekny a ze vsetko dobre dopadlo az sa mi to zdalo podozirive ze ja by som mala tolko stastia a nakoniec cas ukazal tak cca po 3 mesiacoch ze ten nos je krivy a nedokonceny odflaknuta robota s takym nosom ako som ja mala po plastike ludia chodia k chirirgom aby im ho uprvil a po druhej operacii to iste.

seyschelka

davidoff ja som mala dost orli nos tak po prvej operacii som bola rada ze tam uz ten hrbol taky velky nieje (mala som z toho dobry pocit na zaciatku) no postupom casu ako to odpuchalo sa zacali ukazovat dalsie ine chyby a to take ze mi prepadla cela predna cast nosa a hrbol tam bol tiez ale mensi ako povodny ale na tom nose bolo vidno ze ho treba dokoncit sam chiriurg mi to navrhol tak som isla na druhu op ale bohuzial vysledok nejakej estetickej napravy sa nekona jednen nedostatok sa snazil napravit no pri tom napravani vznikol druhy a to ze prednui cast nosa mam prepadnutu uz len z lavej strany super nie :) ?Je to lepsie lebo pravu stranu vyrovnal no na lavu akosi zabudol .

davidoff

seyschelka

jasné pošlem fotky potom keď budem mať dolu dlahu, aj keď ten nos bude opuchnutý. A Ty si hneď vedela, že ten nos neni pekný, hneď ako Ti dal dolu dlahu?? Alebo časom sa Ti začal nepozdávať?

seyschelka

Bola vlastne stale je ta spicka nesumerna trochu vybocena na jednej strane a nevyzera to pekne nechapem toho mojho doktora tak robi pekny nos a pritom necha aby to vsetko kazila nesumerna spicka!Nemam slov na neho fakt .

seyschelka

Davidoff budem rada ak mi potom posles foto a u mna je to lepsie ako pred op ale nie o vela ten nos je nedorobeny tiez som isla na celkovu rhinoplastiku no do spicky nechcel ani zasahovat pritom bola na prvy pohlad nesumerna a potom mi nechal este dlhy nos vobec nic nezmensil akurat zosekal hrbol aj to nie dobre je to nanic chirurg som sa o tom dva krat presvedcila a co sa tyka toho ze ist inam bohzial nemam tolko penazi ani sil na to aby som do toho znovu isla.Dr.Cervenm je taky ze on vsetko upravi aj to o co ho nezaidate je plasticky chirurg tak vidi na prvy pohlad co ako treba aby nos bol pekny rovny sumerny nie ako Kovac tam odstrani no pritom nepozera na to ze z ineho pohladu to bude vidno alebo tam prida a inde nie on to proste robit nevie .

davidoff

baby

mne je ľúto čo tu čítam. Ja mám síce ešte dlahu, nevidela som si nos ale robil mi celkovú rhinoplastiku. Od hornej kosti zmenšoval celý nos, špičku mi upravoval, lebo som ju mala previsnutú a následne mi zužoval aj dierky, keďže mi celý nos zmenšoval, tak aj dierky - teda boky toho nosa, no všetko mi na nose robil asi :) Takže ja som sa ešte nevidela, ale vidím svoju špičku nosa, ktorá nemá chybu. Akože poviem vám, mala som špičku nosa prehnutú dopredu, taký papagájí nos a tera tú špičku jedine vidno a tá je krásna zarovno dierok nosných a dierky sú menšie a pekné. Ja viem, že budem spokojná, preto mi je naozaj ľúto keď vám to nevyšlo. Neviem si predstaviť skončiť s horším výsledkom ako pred operáciou. Ja by som to ale tak nenechala. Išla by som ešte k inému doktorovi. V piatok mi ide dať dolu dlahu, pošlem vám potom fotky ak chcete. Robil mi aj prsia, tie sú TOP :)

seyschelka

Vsak to ze iny to maju dobre a my sme ostali na ocot .Sa mozme len prizerat z dialky a tisko zavidiet tym ktory sa rozhodli spravne a mali urcite aj obrovske stastie ani netusia ake ...Ale je pravda ze na dr.Cervena som necitala ani jednu nedobru referenciu to hovori same za seba.

seyschelka

Lucy ved ako zlomeny vyzera aj teraz :) tak to mam jedno uz nechcem ist nikdy nikde na operaciu musim sa s tym zmierit uz na tom pracujem ale je to tazke to sklamanie je dost vycerpavajuce a este ked tu citam tie chvaly na dr.Cervena tak si sama poviem ze som asi fakt hlupa mohla som si zaplatit aj operaciu u neho je to na cely zivot tu nebolo na mieste setrit...Kováč je velký odborník ...Ano je ale nie na esteticku upravu nosa lebo nema na to nadanie .