Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Davidoff zalezi aj od toho aka je rozsiahla ta tamponada ak je to zatamponovane len jemne po vybrati budes moct dychat tie splinty zrejme nemas kedze ti nerobili prepazku.

peter25

Svrbiet svrbi, pod tou dlahou sa to poti, pockaj az to daju dole, koza v prdke, ja som mal zahnisane akne po celej tvari, ale zachvilu to bolo prec, proste to nedychalo. A dychat budes hned ked to vyberu, iba ak nemas splinty, ak hej, tak musia vybrat tie. Lucy mozes mi poslat fotku? Chcem to zhodnotit tak pre seba, ci to je naozaj tak vazne ako to popisujes.

peter25

Dakujem, ono ten rok to vyzera vselijak a potom sa to takto ustabilizovalo, dychat nosom je fakt uzasny pocit, z tych fotiek z predu je asi vidno, ze sa tym nedalo dychat. Sranda ako jeden maly uraz moze zmenit zivot. A som rad, ze mi to Dolezal zoperoval takto, je to fajn.

davidoff

peter 25

super prácička, neni o čom, velká pochvla, môžeš byť šťastný, to je ale iná zmena Ti poviem. Ja Ti ešte nejdem posielať fotky, je to zbytočné, až keď mi dá dole dlahu to bude 21.10 v piatok, potom sa ihneď pofotím a pošlem :)Aj nelinke22887 tiež pošlem :)

davidoff

peter 25

ja mám len s menom ale nevadí mi to dominikamiartusova@azet.sk

nelinka 2287

e-mail mám uložený hneď po zložení dlahy Ti posielam fotky :)) A áno aj to vyšlo lacnejšie lebo som nemusela platiť 2x narkózu čo je 330 EUR. Ale mne o peniaze nešlo, keby som mala ísť na dve operácie, asi by to bol len nos, lebo druhý krát by som asi do toho nešla, takže som rada že to mám 2v1 :)) spokonosť najväčšia :DD

peter25

Caute baby, prosim ak mate nejake mailovky bez mena, tak mi ich napiste, ja mam mail iba s realnym menom, a nechcem to tu nejak vycapovat. Poslem tiez fotky jak to bolo a jak to je. A som rad, ze Davidoff je v poho, a obdiv, ze dve veci naraz, a Seychelka, budes v pohode, uvidis, ak chces vloz mail, napiseme si mimo tohto fora ak ti to viac sadne