Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Lucy ano myslim ten maly vybezok a asi mu to stacilo ale dnes po sprchovani som si odlepila ten leukoplast a pozrela sa no co napisat nevyzera to zrovna najlepsie vidno trochu kde je dávaní ten stiep a navyse aj v strede nosa je mala priehlbina ktora sa moze kludne zvacsit ked to uplne odpuchne ta priehlbina vyzera uplne neprirodzene ako keby chybalo z nosa trochu no este sa to moze upravit ze ten stiep sa vstrebe ukaze cas ,ale skusenosti mam take ze ta priehlbina sa zvykne zvacsovat takze aj tak je to na figu ja uz kaslem na to uz treti krat pod noz nepojdem.

Trueheart

Ahojte :)
Aj som rozhodnutá podstúpiť tento zákrok. Vybrala som si zatiaľ dr. Hederu z Interkliniky a dr. Gubu z ULK. Dúfam, že sa po konzultácii s nimi rozhodnem :)
Kedy sa dáva dole dlaha?

davidoff

seyschelka
peter 25

posledný deň s mojím velkým nosom, zajtra idem NA TO! Držte palce, potom sa ozvem paaaaaaaaaaaa :))) a vôbec sa nebojím :)))

seyschelka

Vlastne ucho ma neboli :) prve dva dni som pre istotu nespala na tej strane ale teraz kludne mozem si lahnut aj tak

seyschelka

Nebolelo to a z ucha ako to opisat to si nikto nevsimne ze odkial to je taky vybezok ako zacina ucho z predu hned od lica tam by mal byt taky vycnelok a odtial nevidno to ked sa to zahoji inak to vidno ze je to site a ze je odtial nieco odobrate ale to len kym sa nezahoji je vidno jazvicku a steh milimeter vycnieva.Inak nos vyzera velmi dobre fakt konecne pekny rovny sumerny aj to co sa zbrusovalo fakt do pekna ak sa to tak da nazvat myslim ze budem spokojna a velmi

seyschelka

Ja som sa dnes pozrela pod leukoplast lebo sa uz aj tak odliepal pri spicke a vyzera to dobre len trochu je vidiet vybezok co tam mam ten stiep z ucha je to aj trochu napuchnute tak dufam ze ked to odpuchne nebude to vidiet viac a ze sa ten stiep este vstrebe

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk