Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

nelinka22887

ahojte baby ja by som tiežc podstúpila opku nosa len sa bojim, mozte mi niekto poslat fotky pred a po????

8mimianka8@azet.sk

Dakujem

tina1112

ahojte seyschelka a lucy231 poslete mi na mail vase fotky?
tina778seyschelka@pobox.sk

ja som bola u kovaca rok a pol dozadu
poslem aj ja

seyschelka

Prepac chapem tvoje pocity tiez sa citim podobne viem ze sa to dá urobit aj pekne mna tiez chirurg odflakol nos mam hrbolaty skoro tak isto ako pred op a k tomu je este hrubsi a vyraznejsi s neupravenou spickou jednym slovom katastrofa a som v takej situacii ze idem znovu k tomu istemu a teraz mam cakat ze to bude uz vsetko ok ?Po tom co urobil pri prvej op ?Citim sa hrozne je to neprijemny pocit ked mu neverim a aj tak tam idem lebo nemam financie zaplatit si jedineho dobreho chirurga ktory na Slovensku je mala som ist k nemu a bolo by vsetko inak .

seyschelka

Ani ja nebudem nikdy stastna viem ze stastie mi nieje sudene vies kolkym ludom nieje ?Stastie v dnesnej dobe je pomaly luxus a vnutorný pokoj tak isto ja som odhodlana uz len prezivat aby som sa mala ja sama dobre zivot sa pre mna po operacii skoncil cakal som pekný nos ako robia napr zahraničný chirurgovia nevedela som ze to moze dopadnut aj zle no nie vzdy je to tak najde sa tu hrstka stastlivcov ala Heringova ale to preto lebo vsadila na istotu ked estetická uprava nosa na Slovensku tak jedine dr.Červen ! To je zahraničná kvalita ktorú mame doma len to uz su nase chyby ze sme uverili roznym hold amaterom

seyschelka

A stastna veru nikdy nebudes ked sa budes zameriavat len na nos vsimni si aj v tv vela moderatoriek nema uplne dokonaly nos ani vela hereciek nieje to len o nose no lahko tomu podlahnes ak sa na to upriamis a postavis na tom cele tvoje stastie respektivne nestastie aj ja sa trapim no neberiem to az tak myslis si ze ak by si mala krasny nos zmenilo by sa toho vela ?Mozno ano ale len v tvojom myslení

seyschelka

Ježiš Mária lucy ty tu riesis ze ti neladí jedna nosna dierka s druhou ?To je uz choroba ja mam cely nos uplne zle po operacii moj operater sa do spicky ani nepustal a neuvazoval nad tym ze spicku budem mat rozliatu na celu tvar ako v lete stečená zmrzlina tak bud stastna ze ti neladi dierka videla by si moj nos tak by ti to iste pridalo na sebavedomí

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk