Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael- práca sa neda pausalizovat, slachtit moze kazda, tak isto ako ty si "umelec" tak isto aj Carie moze byt, ja jej fandim, ze zacala podnikat, vzala vyzvu a je spokojna

Michael86

A to je co za pracu mne to pripada ako nejaká práca z domu na doma atd to ja nemam rad ja rad makam fyzicky nie ze by som bol na to zvyknutý ale taka praca ozaj šlachtí a ked človek odvedie dobru pracu za ktoru je aj primerane ohodnotení resp pochválený tak ho to poteší ja som bol mozno jeden z naj sklárov no moje remeslo vymiera uz len malokde sa robí krystalove sklo na Slovensku len dve miesta su

Carie

Necitala som vsetko, co ste tu pisali, ale tak ked ste nacrtli temu nezamestnanosti, Prispejem aj ja. Bola som v Anglicku a ked som sa vratila, prave bola kriza v plnom prude, nedali sa zohnat ani brigady, nieto normalna praca. A to podotykam v hlavnom meste. Neskor, ked skoncili prazdniny dala sa aspon obcas zohnat aspon nejaka ta brigada a tak som sa nejako pretlkala, ale na prezitie to moc nebolo. Pred par rokmi, ked som bola nezamestnana, bolo na moju profesiu tolko inzeratov, ze som chodila na dva pohovory tyzdenne, teraz ked sa raz za dva mesiace objavil jeden inzerat co splnal moje kriteria bola som rada - ale oni ma na pohovor nezavolali. Nakoniec som z nudze zacala podnikat, vobec som to nechcela, chcela som mat istotu tepleho miestecka, ale co som mala robit. Poziadala som o prispevok od statu a dostala ho. Prve mesiace boli velmi biedne, ale nakoniec sa to rozbehlo a vobec nelutujem, ze som sa na to dala. Narobim sa menej ako pri HPP a zarobim viac. Preto odporucam, zamyslite sa aj nad takouto moznostou. Ja sice byvam v BA, ale to co robim sa da robit odhocikadial, so zakaznikmi sa vacsinou nestretavam osobne. Teraz uz len s hrozou spominam na casy, ked som lepila obalky, zarobila ani nie na prezitie a este sa k nam spravali arogantne.

Michael86

Mne uzanli vsetci ,ze operacia nedopadla dobre to čo mi Kováč urobil z nosa sa ani z daleka nepodobá na normalny rovný nos ani na prirodzený nerovný nos je to nepekne mal by prestat vykonavat estetické upravy nosov

Michael86

hmmm treba prelomit tuto tvoju šnúru neuspešných pokusov myslim ,ze to pojde len si nemozes dopredu hovorit ze ta nezoberú preto a preto chod tam s pocitom ze si naj a ze ta vyberu konkurzy su rozne a ak mas VS urcite sa vies uplatnit aspon v odbore ktorý si študovala

belenka

Ja by som uz aj predavacku robila, ale tam ma nevezmu, lebo im vadi moja vyska.Bud ma tam vobec na pohovor nepozvu a ked sa mi tam podari ist, ze maju len inzerat, kde treba zavolat a objednat sa na pohovor a teda zivotopis nevidia, tak ked som na pohovore a poviem, ze mam VS, prevratia oci a vidno ze nemam sancu. Je mi uz vazne zle

Michael86

Nevadí no o akú prácu by si mala zaujem ?Niekedy musí ist clovek aj mimo toho na co je specializovaný ked chce pracovat a zarabat musi sa trochu poddat alebo ist tvrdo za svojim je na vyber

belenka

Ty mas chut odist na opustene miesto, a ja mam chut umriet. O com je tento hnusny svet, stale sa clovek len nad niecim trapi.Keby ccem nieco nerealne ale len pracu chcem a nic.Ale sorry, ze otravujem s tymto v tejto teme

Michael86

Občas túžim odísť na nejaké bohom zabudnuté miesto a tam zit život taký aký je o samote normálne mi je zle z tejto novodobej spolocnosti ,ze kazdý pozerá aký ma kto face co ma kto oblecene ako sa sprava atd to su tie hodnoty novodobé ktoré mne nič nehovoria mna osloví viac uprimnost aj ked úplne nahá

Michael86

Ty tu placeš ze sa citis ako prizivnik tak sa necit aj ja som sa citil a vies kde som spával ?Na ulici pod mostom na lavicke alebo kde ma to chytilo no dá sa vschopit a nabrat silu a ist v pred dá sa to ja som chcel velmi no dr.Kováč z BB mi moju morálku zrazil tým co mi urobil z nosom nikdy na to nezabudnem a velmi ma to taží ak by som mal normálny nos to by bol iný rozlet no Kováč mi nepomohol neriesim malichernosti no celý nos mám krivý co mi uberá na sebavedomí ktoré je aj tak dost priebojne no necitim sa dobre a robit veci nasilu len preto aby som nebol dole ma ničí