Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

VYZOR sam o sebe je bol aj vzdy bude citliva vec pokial nezijete tam kde sa zahaluju celý tými turbanmi rozmýšlam ze sa tam odstahujem no ked sa raz zveríte do rúk nejakému chirurgovi nechate si zosekat polamat nos tak od toho ocakavete urcitý efekt no ked zistíte ,ze sa ten efekt nedostavil a vsetko ste si vytrpeli zbytocne to co vas tazilo vas nadalej tazi je to tazke mozno pre niekoho su to malichernosti no v skutocnosti to ovplyvnuje celý váš život ktorý je len jeden

Michael86

Toto je o rhinoplastike alebo septorhinoplastike nie o hladaní praci :)) ja tu interpretujem len tolko a z vlastnej skusenosti ,ze sám som svojim sposobom umelec vytvaral som dlhe roky veci zo skla rozne aj brusil atd a nie vzdy sa ta látka správala rovnako tak isto aj clovek co operuje takmer celý zivot nosy musí poznat rozne sposoby a techniky ako dosiahnut požadovaný efekt no človek čo to robí len pre peniaze uz nepocituje potešenie z odvedenej práce ani spokojnost je mu to jedno no v tomto pripade by nemalo byt kedze sa jedná o ludke zdravie ci uz fyzické alebo psychické a od toho sa to vsetko odvíja ale to by sa musel dr.Kováč z bb pozriet hlboko do svojho svedomia

belenka

Maya a kolko mas rokov?Ja budem mat 26 a sa citim uz ako prizivnik :-(. Takyto hnusny zivot, ze nemam pracu, uz nevladzem

Michael86

Si myslisš ze ja som nejaký Ivan z Mrázika co sa celý den pozerá do zrkadla a riesi svoj vzhlad hm to si na omyle ja denne makám a tazko aby som mal aspon to malo no chcel som celý zivot som tuzil aby som mal aspon normaálny nos ked pri konverzácii z ludmi mi to dost uberalo na ebavedomí a tazilo ma to no tento efekt sa nedostavil no neviem ci to vies pochopit

belenka

a do kelu aku mam tu pracu najst? Mam VS posielam si zivotopisy a nic ani na pohovor ma nepozvu.Uz to nezvladam, mam chut umriet a potom tu citam, ze niekto stale riesi svoj nos, ma ide porazit