Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

:)) neblázni sa tu ide o princip :)) a ja najdem pracu za tyzden hocikde skus napisat kvalitný zivotopis a nasledne ist po tej praci cize sa jej domahat a pracu ziskas

belenka

Je toto vobec normalne? Vkuse riesit len svoj debilny nos? Ja hladam rok pracu a nedari sa a niekto sa iba do zrkadla pozera a riesi taku somarinu. Toto je totalna drzovka.Tvoj zivot je postaveny na tvojom sprostom nose?To nemas ine na praci?Do kelu, uz ma toto vazne stve.V zivote su dolezite veci, ako mat pracu, vediet sa o seba postarat, zalozit si rodinu a nie riesit taku kravinu. Keby si zena s velkym ratafakom este pochopim, ale chlap s nosom trochu krivym. Zene aj tak viac zalezi na tom, ci si schopny sa o nu postarat a nie, ci mas rovny nos.Do frasa, mat tak tvoje sproste problemy.

Michael86

Ked si predstavím ze kolko rokov operuje nosy az mi je zle ja som vytvaroval zo skloviný žeravej 1200 stupnovej dielo ktoré sa predáva v usa a on po tolkých rokoch praxe nevie zoladit nosove kosti ?Vsak takých netreba ako netrebalo aj na nic majstrov ktorý nevedeli vykonavat svoje remeslo

Michael86

špička a chrupavková čast nosa prepadnutá pričom kost nosa hrubá a nesúmerná ,bočné kosti nespojene ju takou robia v strede kde bol hrbol je diera no za to hrbol robí implantát ktorý mal zakryt tu rovnu plochu po odstraneni hrbola kedze kosti nespojil no hroza ako takýto ludia mozu vykonavat tuto činnost okamzite zakazat sa necudujte potom ze vzniká zlo ked niekto robí to co by robit nemal a robí to len pre peniaze mozno niekedy mal potešenie ,že pacient je spokojný ze ma ozaj pekne urobený nos no u neho je to len rarita už nehnevajte sa ale budem tu pisat slušne a aj v tých slušných slovách najdem také páky ze odstavím toho neschopného chirurga z BB

Michael86

Nesúmerné krivé atd zoseká kosť ako sa mu chce ak šaman v pralese ked operovali taký je Kováč ,ze kamarát co prisiel z ciech mi hovorí ked som sa ho opýtal pozri ako mi dosekali nos a on ze riadne tak riadne seká ten šaman z orl kliniky v bb

Michael86

A nesprávna volba je doktor Kováč z orl Kliniky v BB toje tá najnesprávnejsia volba pokial vam ide o estetickú úpravu nosa ak sa jedná o zdravotné problemy (prepazka,polipy,nosove mandle ) navstivte orl kliniku no v ziadnu pripade tam nechodte na esteticku operaciu nosa lebo tej sa nedočkáte ja mam nos po operacii u nich (5tyzdnov) uplne krivý nesumerný atd tak kto mate na to gule skuste Kováča kto chce vsadit na istotu aj ked ho to bude stat viac urcite Dr.Cerven pri tomto type operacii netreba hladiet na to co zaplatite lebo je to na cely zivot a Kováč vám z nosa urobí niečo neestetické

Michael86

To sa dalo čakat ,ze nechate tuto temu zapadnut prachom pricinili ste sa o moje odstranenie no je mi vas luto ozaj ze aký sme to uz za ludia ze jedna sa tu vystatuje ze to tu ničím a ked mala priestor bola ticho o tom sme my Skovenský ludia vieme večne drzat tlamy ked treba ,ale ked mozeme ludom ublizit a ponorit ich alebo iným sposobom poškodit vtedy sme velke hviezdy vid eskimáčka ...Toto forum je stale o tom co ma byt o rhinoplastika a o estetickej operacii nosa a za tym co som napisal si stojim ospravedlnujem sa za vulgarizmy no dohnalo ma k tomu vlastne len dohnal obycajny pohlad do zrkadla kto nezazil nepochopí ja nenecham tuto temu zapadnut prachom verím ,ze sa najde nová "krv" ktorá sa bude rozhodovat správnejšie

Maya_chic

Ahojte :)

teraz som skoro odpadla, neviem ci niekedy sledujete relaciu Noc v archive na STV2 taka retro realcia, ake boli rozne veci v 70-80 rokoch a ukazovali teraz plasticke operacie nosa a vtedy ked este plastika bola niekde v zaciatkoch nadherne, dokonale nosy robili, ako je to mozne? teraz aby clovek hladal dobreho chirurga, ako ihlu v kope sena

kajla_71

Renca212 plagiatorstvo ti ide .)vsetko okopirovane,na to nie sme zvedavy,toto je forum s osobnych skusenostiach a vlastnych nazoroch..nie o kopirovani odbornych clankov.