Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

silviklh

Michael,strasne ma to mrzí! ja ti odporúčam Červeňa,jednoznačne,veĎ stále to tu píšem...:( musíš ísť s tým k nemu

Michael86

Vsetko mi naznačovalo ,ze tam nemam ist vidíte niekedy clovek urobí rozhodnutie a nedá na svoje vnutorné pocity a to je chyba treba si verit a verit tomu co citite vo vnutri v urcitých chvilach vám to vie vela napovedat a treba to pocuvat aj ked sa vam to zda nepodstatne ako sa zdalo mne no pritom mi vsetko hovorilo nechod do toho zrus to zle dopadnes aj tak som to nepocuval a tak som aj dopadol toto sa da aplikovat aj na bezny zivot ked nemate z niecoho prvotný dobrý pocit nechodte do toho ci uz to je akakolvek vec lebo vam to moze dojebat zivot

Michael86

Lebo som veril ze Kováč nemoze byt az taký amatér ked uz tolko krát operoval tie nosy preto veril som ,ze práveze ten Kováč na ktorého tu bolo tolko zla popisaneho dokaze ze nieje az tak neschopný no dokazal ze je a je uplný amatér to je tak darmo das maliarovi namalovat obraz ked nevie malovat to iste platí aj o Kováčovi a estetike a plastickej chirurgii co vykonava ,alebo ako ked daš robit capa záhradníkom také prirovnania sa hodia na Kováča ako plastického chirurga

Michael86

Ona mi hovorila ,ze pacientov hovorí ráno že dža čo po cigánsky znamená preč a ja jej že hovoríte dža kére ?A hned stichla lebo vedela ze dza kere znamena ze prec domov tak také sestričky su schopne vsetkeho aj kadejakých tahov na nete ved ak to nahodov číta tá dža tak sa vidí :)) vyzerá ako biela no na ociach jej vidno romsky šarm :))

Michael86

A ty maru 1 čo si ma k nemu nahovarala budes fakt len jedna z tej bandy okolo Kováča sestričku tam má romku mi hovorí ýe dža no ja som biely ale po cigansky viem a jej dža kére more hned bola ticho :)) robila sa ze nevie o čom hovorím aj ked som jej na tvári videl ze je romka a ma ich tam viac inak nic proti ale taketo osoby radi nahanaju klientov a spekuluju aby mali viac looove

Michael86

A prajem mu len to najhorsie lebo to najhorsie aj ja sam kazdy den zazivam nikomu to neprajem vy ste uplne z iného súdku ako sa hovorí ja som uplne v p... smrt by mi pomohla no bojím sa ublizit si ja stale dufam v nieco dobre no mal by som sa uz zobudit ,ze take nic nepride rozmýslam ze idem zit niekde na koniec sveta do hor kde nikto nebude riesit moj nos a tam budem mat pokoj .

Michael86

Nespojil mi bocne kosti takze ten stred tá kostná cast nosa je hrubá a spicku to robí tenku tak to vyzera hrozne ved som dal fotto a aj ta priehlbina je tam preto lebo nespojil kosti ako mal ked lamal tie bočné je to hrozný chirurg treba mu odobrat licenciu a ja na tom popracujem ja sa nevzdavam ja ho dostanem a ked pojdem pred akýkolvek súd dá mi za pravdu ublízil mi ako nikto nikdy v zivote dr Kováč z BB v duši ho každý den preklínam a budem kým budem zit

Michael86

Ja idem k nemu a nech to čítal kto chcel z orl kliniky v bb aspon sa vedeli vcitit do mojich problemov ktoré nastali po operacii u ich primára tak nech sa na mna tešia a nech si Kováč neberie dovolenku lebo sa s nim chcem porozpravat aj ked mi bude hustit rozne kaleráby do hlavy ak je clovek musi sam vidiet čo vykonal