Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Na kontrolu idem o par dní a idem ja mu poviem ze ako sa citim aj vsetko a ked to uvidi musi ma pochopit ak nie islo mu len o peniaze a odflakol ma naozaj ak uzna beriem chyba sa stat moze a viem ze prva rinoplastika sa nevydarí no uvidim ako sa zachova.

Lucia203

Michael86 odporučam ti isť na kontrolu aj k inemu chirurgovi. Za to nič nedaš možno poplatok ako za konzultaciu cca 20 eur ak pôjdeš na sukr. kliniku. Iny chirurg ti povie čo sa ti da s nosom spraviť a da ti tak nadej že to bude potom dobre. A aj ten rok čakania na reoperáciu ti pôjde v trošku lepšej nalade a budeš mať aj inšpiraciu si zatial našetriť peniaze. Fakt potom už tie dni nie su take smutne keď vieš že iný chirurg ti da nos do poriadku. Mne to vždy velmi pomohlo keď som šla za chirurgom aj pol roka pred už možnou reoperáciou. A teda ten dalši pol rok do reoperácie (lebo sa musi čakať rok) som mala naladu lepšiu lebo som sa tešila že to už bude potom dobre a hlavne tomu som sa tešia že ma chirurg neodmietol.

sabina1205

Michal, jak môžeš vedieť, ako bude reagovať Dr.?? Vela ludí tu písalo, že v pohode pristupuje na reoperácie, tak prečo to až potom neriešiš, ak by ťa odmietol?? Kedy máš ísť k nemu na kontrolu?

Michael86

Isto sa bude vykrucat ,ze toto hento no nenecham to tak toto si nemal dovolit uplne mi znicil zivot ved tu sa nerozpravame o nejakých nepodstatných veciach toto je na celý zivot a vie ho to dost ovpyvnit ten zivot zaplatí mi za to

viluskaa

Michael, pozrela som sa na ten tvoj nos, a tak ma napadlo...Neda sa to reklamovat?Vies, aby ti laskavo vratil peniaze...No, ja by som sa ho na to na tvojom mieste spytala...Ze nos teraz vyzera horsie ako pred tym, a ze ziadas peniaze nazad...

Michael86

Ja vám nechcem zle no chodte skuste ist ku Kovacovi mozno vam to ako tak urobí no ja som dopadol katastrofalne ten nos vyzera z jedneho profilu horsie ako z druheho kost je nesumerna a to niesu malickosti milimetre to mam riadne odfaklene z kosti a v strede jamu co mi zle spojil bocne kosti hore vyssi ako sa spaja nos z celom tam mi posunul ten hrbol co odfaklil aby zakril tu priehlbinu medzi celom a nosom no hrozne nieco verte mi ,ze zaplati si clovek za skraslenie a zjemnenie nosa nemale peniaze nemalu snahu vynalozi svojich blizkych a znamych pripravý o cas a nakoniec sa hanbí aj von vyjst ,ze co mu to porobili s nosom ten Kováč je kus Kokota tak ti poviem a nic ine si nezasluzi odo mna počut po tom co mi urobil s nosom a nepisem len tak do vetra je to tak darmo ze som mesiac po op kazdým dnom je to horsie a horsie ked sa ukazuju na povrch tie nerovnosti a nesumernosti a niesu to detaily na to ,ze mi cele pravé lice dokalicil som si uz zvykol ale na to ,ze mam nedobre spojene kosti a chrupavka aj so spickou vyzeraju uplne uz a prepadnute na to sa tazko zvyka ked to vidno na prvý pohlad ked ti kazdý čumí na nos ze co sa ti stalo az zle mi prislo z toho Kováča hrozne je to ako zlý sen

Michael86

Menej spokojný ved mi z nosa urobil trhací kalendár tam priehlbyna tam niečo dané hentam hrbol to co mi vyviedol Kováč nieje operaácia ale je to devastácia nosovej kosti uz ziadny chirurg mi nevrati co z nej napr z boku odfaklil mam tam riadne zosekane no na druhej strane nosa nie.Hrbol co som mal v strede len posunul do predu aby zakryl nieco vsak si z mojho nasu urobil trhací kalendár v predu mam priehlbinu a priúzku spičku oproti hrubým nedobre spojeným kostiam čo mi ten Kováč dorobil s nosom to nemam obdoby ,ze mi ludia po vonku hovoria ,ze aký je krivý a to som bol na operacii no maju pocit ,ze by som palsticku operaciu potreboval no kto mi co uz spravý s tou dojebanou kostou ved ma uplne dokaličil ten chuj ved idem za nim za chvilku mam v pici ci to tu cita niekto alebo nie nech vidí co mi predviedol a nech ho boha ochranuje

sabina1205

Akože, túto stránku už sledujem dosť dlho, nakoľko som sa aj ja rozhodovala ku komu ísť na OP..ale to, čo sa tu píše, sa už vôbec nedá čítať.
Michal, ty by si už asi fakt mal vyhľadať odbornú pomoc, lebo sa z teba asi začína stávať schizofrenik, keď podľa teba je každá osoba čo prispieva do toho fóra niekto od Dr. Kováča :-)) a to len za to, že je viac menej spokojný s výsledkom. Však sa trošku uvedom. Všetko "pokazené" sa predsa dá opraviť..len to chce čas. A ty si tu písal už pár dní po OP aké to je zlé. Však za tých pár dní absolútne nemôžeš vidieť konečný výsledok. Ja som len vyše 3 mesiace po OP a každý deň sa mi ten nos zdá iný. Takže nechce to nič iné, len čas a trpezlivosť a najmä neriešiť aj tie najmenšie detaily..tie totiž vidíme len my, nikto iní to nevníma.