Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

arabela

ivava

a nevies aspon o niekom, kto tam bol tiez na nos a bol by ochotny poslat foto?
som asi otravna ale kedze mam uz po operacii a nedopadlo to moc dobre, tak sa aj bojim ist do druhej aby to nahodou nebolo este horsie.

ivava

lilabmw
hej mam komplet nos robeny..myslim ze za zuzenie spičky by si platila okolo 500e plus narkoza alebo tak nejak...ved skus napisat email dr.Cervenovi...

ivava

lilabmw
bola som aj na prsia takže som za nos platila 1000e ale inak by som viac...
arabela
moja ako ja nie som spokojna na 100percent ale ked si predstavím čo som mala predtym je to omnoho lepsie..a foto tvare moc nechcem posielat sory....

arabela

ivava

veľmi by som ti bola vďačná, keby si mi poslala fotku na mail. ja už mám operáciu za sebou (nie u dr.červena) a rozmýšľam ešte nad nejakou opravou, lebo nie som spokojná. chcela by som ísť k dr.červeňovi.
veľmi by mi to pomohlo pri rozhodovaní, či vôbec ísť do toho.
ak náhodou, tu je mail 301@azet.sk
ďakujem

lilabmw

kolko si platila ja by som len chcela zuzit mäkku cast nechcem aby mi to sekali aelbo co ,myslis ze aka by tam bola cena?ty si mala komplet nosik robeny?

arabela

peta11

ja mam operovany otvorenou metodou. mne jazvicku absolutne nevidno. ale mala som s nou problemy. vytvoril sa mi na nej taky maly hnisavy pupiacik a nic nan nezaberalo. mala som ju aj cervenu. no potom som bola na dovolenke pri mori a tam mi to uplne zmizlo. uz za 2 dni.

podla mna by si mohla vyskusat nejaky kremik z mrtveho mora alebo si kupit cistu sol, rozpustit vo vode a potierat si to. no dobre by bolo, ked si to natres aby si si to trosku povyhrievala aj na slnku. ta sol ma so snkom urcite lepsi ucinok. alebo je aj taky roztok s vysokou koncentraciou morskej soli.
www.kawar.eu

ak sa rozhodnes to vyskusat, tak to neprezen, aby si to nemala zas moc take ,,vyzrate" z tej soli.

peta11

Prosim vas kto ste po operácii otvorenou metodou, ako u vas vyzera jazva? Tiež ju mate vpadnutu ružovu a 1 mm široku aj napr po pol roku od operácie? Myslite že je ešte šanca že sa jazva sama upravi k lepšiemu? Použivali ste nejake gely?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk