Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ja by som chcel len vediet kto je ta osoba co ma navadzala tak silou mocou ku Kovacovi v mailoch on tu ma ludi nieje to paranoja ked si zoberiete ,ze kolko sestriciek tam robi aj vsade po Sk v klinikach je dost nepravdepodobne ,ze nemaju doma net a ,ze nezavitaju pozriet na forum zdravie .sk ked uz dlhorocne tu je tema suvisiaca s ich biznisom...

Carie

Lucia: ano toho. Vazne, spomen si, ake prispevky tu vypisoval on. Ako ich stylizoval, ako sa vyjadroval. Prip. si to pozri v historii. To je presne to iste. Aj to, o com pise, aj to, ako to stylizuje, aku gramatiku pouziva. Darmo si meni nicky a IP adresy, ja mozem si mozem tiez menit IP adresy a ani nemusim vstat od pocitaca. Mozem predviest :)

Carie

A este jednu vec ma spolocnu Viluska s Petkom. Chvilu Michalovi nadava a potom ho akoze naoko lutuje a radi mu. Ake priehladne :D Ani si nedal vela namahy na maskovanie.

Michael86

Ja som tiez nestastny clovek ,ale aspon som sam sebou tiez potrebujem psychiatra a taketo vylevy ma nicia preto dufam ,ze sem uz nenapisem ....Inak Carie pekne si to napisala klobuk dole hned po par prispevkoch co som od teba cital som citil ,ze si priama a ferova zena a mas uz vela za sebou ...

Carie

Takze navrhujem, aby sme konecne prestali plytvat cas hadanim sa a dokazovanim niecoho tejto jednej schizofrenickej osobe - aj tak jej nemame sancu pomoct, nie sme psychiatri a ona potrebuje kvalitnu liecbu. Sme tu na to, aby sme si pomohli, dodali odvahu, povzbudili sa, my, co sme po operacii nosa (alebo co sa na nu chystame ist). Myslim, ze sme sa tu zisli fajn ludia vsetko. Nenechame si diskusiu pokazit od chorej osoby.

Carie

Inak viete co je zaujimave? Kolko sa na tomto fore za posledne dni nakopilo vselijakych exotov. To tu predtym nebolo, a na inych forach tu uz vobec nie. A este zaujimavejsie je, ze vsetci boli na operacii u Kovaca. Vsetci su neskutocne spokojni, napriek tomu, ze priznavaju, ze im porobil vselijake chyby, maju skaredene nosne dierky, deformacie a tak. Ani jeden z nich neovlada gramatiku. A vsetci sa prezentuju uplne rovnako - su utocni, ponizuju druhych. A vsetci su zakomplexovani. Cim to asi tak bude? Co nam na to povis Petulko? Ano ten, co sa tu pred kratkym casom chvastal, ze mu po opke u Kovaca (ooo aka nahoda) ritna dierka ladi s nosnou. Kdeze sestricky od Kolara, to sme sa sekli. To len jedna zaomplexovana kreatura hodna psychiatrickej liecby si sem chodi liecit svoje komplexy. Vsade, na vsetkych forach je klud, s vynimkou tych, kde sa zjavi Petko, uz som si ho vsimla aj inde, v jednom sa vyhrazal nejakej babe, zeby ju najradsej prefackal. Viluska v skutocnosti nie je ziadna zena, je to nas Petulko. Ked sme uz nanho nereagovali ako na Petka, vyrobil si kopu dalsich nickov, no uznajte, ale nie je az tak blby v tej jeho hlavicke ako sa povodne zdalo :D Takze Petulko nas. Ja viem, ze mas najkrajsiu ritnu dierku na svete. Ale musis pochopit, teraz neviem, ci je tvoja hlavicka na to dostatocne chytra - ze tymto ta to neopravnuje ponizovat inych a ani komplexy si tym nevyliecis. Kapito? Ale s tym by ti vedel pomoct kvalitny psychiater. Skus sa po nejakom poobzerat. Pomoze ti to, ver mi, ja chcem pre teba len to najlepsie ;-) Lebo mne je ta vlastne luto, ty si neskutocne nestastny clovek. Dovidenia.

Michael86

Ja niesom a nikdy nebudem nic podobne ako fesak ja som prekliaty vies co to je ked sa vsetko zlo v tebe nahromadí vsetko zle co len moze byt na svete ?Nos je len spicka ladovca ja tu riesim len to a to nieje v poriadku tiez neriesim tu dalsie veci ktore ma trapia a je ich vela vlastne vsetko na co zle si pomyslis tak to mam som prekliaty nikdy som sa nemal narodit je to pravda a je to vidno ked sa na mna pozries mozno to je aj tým ,ze som sa narodil v roku 1986 po vybuchu tej jadrovej elektrarni a to zanechalo na mne taketo nepekne stopy som celý krivý nie len nos kaslat na nos kvoli nemu by som si ozaj nechcel ublizit je toho viac a je to skutočné uz nemam co viac fakt napisat napisal som vsetko co som citil nikdy som neklamal bolo to od srdca tak uz ma nespominajte som uplne zničený clovek je mi hrozne aj ked to pisem no je to tak nestastie vybralo si mna ....

viluskaa

Michael, je mi velmi luto, ze mas take pocity...Ja viem, ze ti to nepomoze, ale podla mna si pekny mlady chalan. Viem, ake to je, ked sa clovek pre nieco na sebe trapi...Mam dve plasticke operacie, preto sa viem vcitit do tvojich pocitov...Je to tazke, ze si chcel vyzerat uz uplne dokonale, vyhodil si tolko penazi, a stale ten nos nemas pekny...Podla seba viem, ze aj ked ti bude milion ludi vraviet, ze si fesak, tak tu bude vzdy tvoj vnutorny pocit, ze sa ti na sebe nepaci nos. Ked mas pocit z Kovaca, ze jemu by si sa uz do ruk nikdy nezveril, neostane ti nic ine len si fakt nasetrit na Cervena, u ktoreho ta operacia je dost drahsia...Peniaze ti uz nic bohuzial nevrati...
Asi fakt najlepsie bude, ked si sam povies, ze si ides setrit na Cervena, podla mna za 2 roky by sa ti to malo v kazdom pripade podarit...Vies, kym nebudes spokojny ty tak sa budes iba zozierat...A preto to podstup...Zijeme len raz, a treba si zivot vychutnat...
2 roky, alebo kym znovu budes mat na plasticku operaciu peniaze prejdu ako voda, a potom uz budes so sebou spokojny, a hned sa ti bude zit lahsie...
Dovtedy mysli na to, ze si pekny chalan a cochvila budes velky fesak....
Dufam, ze ta tieto moje riadky neurazili, ale prislo mi smutne, ze si teraz taky zufaly a pritom si aj napriek vsetkemu pekny...

Michael86

Ja ked chodim po byte vyhybam sa zrkadlam a kuchyni aby som si neublizil neviem spavat tak mi sužuje dušu ako som dopadol si myslis ,ze takýto tlak nevyvrholí niekde ak si aj ublizim co velmi chcem pravdupovediac nemyslim na nic ine a to je leto kazdy zije baví sa no ja v sebe dusím nenormalne mnozstvo hnevu ktorý ked budem chciet dokaze velke veci a az potom pojdem ja sa smrti nebojim prosim ju kazdy vecer ked zaspavam nech si ma prosim prosííííím uz berie ja nechcem žit fakt nie no nedokazem si ublizit a vykrvacat niekde v byte na koberci ,ale uz som tak blizko ako nikdy predtym aj ked vidim znamych vravim si v duchu mozno sa vidime posledny krat kazdy den je pre mna velmi velke utrpenie chcem uz zomriet

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk