Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

viluskaa

A este uplne posledna vec, teraz som si pozrela tu tvoju foto na pc, lebo predtym som to pozrela na mobile, a tam bol ten obrazok maly...A ty vazne nemas len problem v dierkach ale ty mas fakt zdeformovanu spicku...A ty mne budes vraviet, ze som skareda :DDD. Dovol sa mi zasmiat...Ale to je skor na plac aky ho mas a nie na smiech...Aj napriek tvojej drzosti, mi ta je srdecne luto...Na jednej strane ho mas fakt zdeformovany...Nedivim sa tvojim komplexom...

viluskaa

a este nieco Carie...Za to, ze tu napisem, ze som spokojna ako mne plasticka operacii dopadla, a tebe z lutosti poviem, ze to mas v pohode a nemas mysliet len na nos, tak ty mne povies, ze som zakomplexovana...Najprv si nastuduj vyznam toho slova...A ako vravim, myslela som ze mam tie dierky rozdielne, ale ja sa nestudujem ako ty, ale ako vravim, narozdiel od teba ja ich mam takmer rovnake...A k tebe sa uz viac nevyjadrujem. Daj sa liecit

viluskaa

Carie ty chudera ja som si tam tu hrubku vsimla az ked som to uz odoslala...Ja mam VS a o tvojej inteligencii tu ani pisat radsej nebudem...Zakomplexovana budes ty...Pozrela som si zrkadlom zo spodu nosa a teda nemam to rozhodne ako ty...Myslela, som ze mam rozdiel v dierkach, ale ako som si dala to zrkadlo, tak ich mam takmer uplne rovnake...A na tvojom nose su otrasne dierky...Ale k tebe sa ja viac nejdem vyjadrovat, si uplne sprosta...Tebe by nepomohla ani neviem aka plastika, lebo ty mas chory mozog...A vies co, tak ti treba ze si dopadla ako si dopadla...Michalea aspon lutujem, ale jemu pri reopke ten hrbolcek doktor zbrusi, ale ty budes skareda stale...

Carie

Lucia: no spredu to tiez vidiet, bohuzial. A vacsinou aj na fotkach, na tych je to dokonca este horsie ako v reale. Ked to bolo po opke napuchnute, tak to bolo pekne, skoda, ze to tak nemohlo ostat :) Mas pravdu, toto nie je ziadne zle hojenie, to je zla praca chirurga. Ku Kovacovi by som na reopku nesla ani zadarmo, nechcem dopadnut tak, ze budem mat za sebou 5 plastik a cim dalej to bude horsie. On nema ziaden cit pre estetiku, Viluska to tiez dokazuje, ju tiez zohavil, ked hovori ze vyzera este horsie ako ja a je to pravda, tak amen ma. Potom sa ani nedivim, ze tak ponizuje druhych, ked ma niekto velke komplexy menejcennosti a este sa mu stane toto, tak sa to snazi vykompenzovat aspon ponizovanim ludi, co dopadli aspon o nieco lepsie.

Carie

Viluska, na teba uz nemam slov. Ze si primitiv to vidno aj z tvojej gramatiky, co si robila na ZS? No ucit si sa zrejme vobec neucila. A este si ani nepochopila, ze o nejake nosne dierky u mna vobec nejde. Tvoje IQ by som chcela vediet, to by som sa schuti zasmiala :) A prosim ta, neposieraj sa, mysli aj na svoju rodinu, nemusi to cmuchat. Jo, dam ti jednu dobru radu. Uc sa dievcatko trocha, ked sa naucis aspon gramatiku, mozno ti stupne trocha sebavedomie a nebudes mat potrebu ponizovat za kazdu cenu druhych. A nelutuj nas, ale seba. Jediny, kto je tu ubohy si ty, mas hrozne komplexy menejcennosti a snazis sa zdvihnut si sebavedomie ponizovanim inych. Ale to sa ti nikdy nepodari, pretoze vzdy ostanes rovnako uboha a hlupa :D Aj s tvojim nepodarenym skaredym nosom, ktory po plastike vyzera este horsie jak pred nou, si preto nasrana, tak sa aspon snazis hrat sama pred sebou, ze si s nim strasne spokojna a potom si protirecis, ked hovoris, ake mnozstvo strasnych chyb ma :D

Lucia203

Mať lepši nos napr za 1000 eur? To je fakt skvele a sledovať ako ho maju ludia od prirody bez hrbolčeka a sumerný? Tak to je tiež skvele. Že my si zaplatimae za to a je to iba "lepšie". A môžme aj naďalej zavidieť tým čo maju krasny nos od prirody, je ich sice malo na svete tých rovných a sumerných nosov ale za tie peniaze a ak sme sa už nato dali mame pravo mať nos taký a ako to malo ludi na svete čo ho maju pekný, rovný a sumerný od prirody.
Vikuskaa ak si spokojna tak fajn je to tvoja vec a tvoj vnutorný pocit, ale nie každý človek je rovnakej povahy, znamenia, charakteru a niekomu vadi aj 3 mm hrbolček na kosti a niekomu nie. Je to každeho vec či si da niečo opraviť a ak sa to da tak prečo nie?
A inak za väčšinu chyb je zodpovedný chirurg, jeho presnosť a dobrý odhad pri operácii a nie zle hojenie.

Lucia203

Tchibo je pravda že sa treba ozvať ak je problem a netrapiť sa. Lenže keď niektorí chirurgovia su takí debili ak to už musim napísať že su arogantny akoby urazení a velmi ak ide o opravu. Dr Kovač myslim že k takým nepatri ale v Ružinove je ich dosť.

Lucia203

Carie a tiež je ti to vidno aj spredu tak že maš jednu chrupavku vyššie? Lebo ja mam to iste a spredu mi je vidno vyššie asi o 4 mm jednu chrupavku a zo spodu mam tie chrupavky tak isto ako ty. Nie každy to tak ma po operácii zaleži ako sa chirurg snaži to spraviť čo najpresnejšie lebo potom aj keby to nespravili presne je jednoduchšie pre nich sa vyhovoriť na zle hojenie.

viluskaa

Carie moje dierky su este viac odlisne ako tvoje a nejdem sa posrat...Oproti povodnemu ho mam mensi, nemam taku bambulu ako som mala a pod...Kedze jedna dierka sa pri operacii riadne natiahne aby doktor videl vsetko vo vnutri, tak jasne, ze sa jej tvar zmeni...Mrzi ma to, ale uz mi len povedz kto na teba pozera zo spodu....Mne to mozno vidno aj z predu, ze nemam rovnake dierky, ale na taku somarinu kaslem...
Ale vy zrejme ste tu taki ubohy, ze cely vas zivot sa toci len okolo nosa...To ani nie je normalne len na nos sa stale pozerat...Ja nelutujem peniaze, oproti povodnemu ho mam ovela lepsi, a na dierky kaslem...A ty mila Carie, sa nad takou sprostostou zamyslat...Ked ma niekto este hrbol po operacii, alebo nadalej bambulu chapem ze idu na reoperaciu ale kvoli takejto chujovine...

Carie

No, takze sa mi konecne podarilo hodit ten obrazok do kompu, takze tu ho mate: uploading.sk Prosim vas a nedolamte si nohy poniektori, ked budete utekat Kovacovi aby vam podobne moderne hrboly na nose porobil, klud, pride na kazdeho!