Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Renca daj cislo mobilu poslem ti to cez MMS a mozes to sem hodit ty. Uz sa tesim na tie vase splasnute xichty ked to uvidite sestricky od Kovaca :-)

Lucia203

Je to možne že sa to aj takto robi pretože asi ak by mi kosti spojil uplne do striešky bola by kosť velmi uzka spredu , nie?

Lucia203

Ja necitim na dotyk ten spoj v strede kosti ako vy, ale ja to mam tak, že citim spoj na kosti asi 4 mm od stredu kosti na jednu stranu a asi 4 mm od stredu kosti na druhu stranu, čiže nemam ten spoj v strede ale tak trošku dva spoje od stredu kosti po 4mm do stran.
Aj takto sa to robi? Vyzera to tak akoby mi nespojil kosti uplne do striešky ale nechal to asi 6-8 mm otvorene a navrch mi položil kusok z kosti čo pred tým odsekol . Nevadi mi že to asi takto robil ale robi sa to vôbec aj takto? Nie je to zle iba na jednej strane mi je z určiteho uhla vidno taku spojenu čiarku na tej kosti.

Carie

No ja mam pokazeny usb kabel, skusala som to pripojit na inom pocitaci, ale vobec to nereaguje, a to je ta snura uplne nova. Musim to poslat do opravy, takze tu fotku sem bohuzial tak skoro nedam.

Michael86

Ale aj tak je to na houby videl som sto krat krajsie odvedenu pracu na prvy krat ani vy by ste nemoli spokojný na mojom mieste tak sa necudujte a chvalte nadalej Kovaca nech je o dalsie sklamanie na svete viac...A ze ja placem ?more vsak to nieje sranda ja neplacem ja som len nespokojny a opravnene s cim mam byt spokojny s tym ,ze som o cca o 1000e lahsi ?Nech sa vam paci skuste si to a ty z chiramedu tiez neplac ,lebo ten nos mas isto lepsi ako ja .

Michael86

Ten hrbol co mam je len koža nieje to kost je to taka hrubsia koža čo sa dobre nezrastla s kostou tak je tam este šanca ,ze sa to zrastie aj ked tomu nedavam nejake velke sance no natieram to takym kremom proti opuchom je to aj na poskodenu kozu a pomliazdeniny ta hrubsia koza sa mi tam vytvorila preto ,lebo som si to stale chytal a stlacal este pred op ak by sa to zrastlo zanikla by aj ta priehlbina a bolo by to ako tak ok mohlo sa aj horsie stat napr mi mohol ist nos do strany co sa nastastie nestalo a dufam ,ze uz ani nestane pri hojeni .

Maya_chic

Lucka - tak ta herceka to fakt posrala, ten nos predtým bol ovela krajsi, ja zuzovat ani nechcem, tie uzke nosy su take smiesne, bola krajsia predtým

Michael - podla mna by si mal dokonaly nos, keby si tam nemal ten maly hrbol, fakt nemusis plakat :) toto by podla mna slo doladit zbrusit za par minut v lokalke :) a budes 100%

Zdenka - kedy si bola v Chirmed a co ti pokaslali?

ja neviem ci v KE je nejaky profesional, ani baba, ktora bola na MOjmirovej nebola spokojna, zmena skoro ziadna, minimalna za 1000 eur :(

Michael86

S tym hrbolom som sa uz zmieril ,ze tam je o to nejde ja neviem vy tam nevidite tu priehlbinu pod tym hrbolom medzi kostou a spickou?Alebo vidiet nechcete ?A som 15dni po operacii .Nepride mi uplne normalne mat tam tu priehlbinu zaplatil som si aj za estetiku a dvakrat esteticky to nevypada to ,ze je tam hrbol cert to ber ,ale ta priehlbina vyzera neprirodzene akoby som mal prednu cast nosa zúženu v porovnani s ostatnymi castami nosa .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk